بهره گیری از تجربیات دیگران شیوه خردمندان و توصیه اندیشمندان است. در هر عرصه از زندگی راههای زیادی برای رفتن و نرفتن وجود دارد و انسان موفق کسی است که بهترین راه ها را برگزیند. مشورت با کسانی که پیش از ما راه صحیح را انتخاب کرده اند کمک بزرگی در این گزینش خواهد بود.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

وب سایت تخصصی پی اچ دی تست ، با توجه به این امر و در راستای ارتقا سطح بینش داوطلبان آزمون دکتری اقدام به مصاحبه با رتبه های برتر آزمون دکتری سراسری و آزاد نموده است. تلاش ما در روایت تجربیات دوستان این بوده است که سوالات اساسی داوطلبان در زمینه انتخاب برنامه مطالعاتی، نحوه برگزیدن منابع ، شیوه آماده سازی برای مصاحبه و دیگر پرسش های داوطلبان آزمون سال جاری به گونه ای پاسخ داده شود که نه تنها مورد استفاده داوطلبان همان رشته قرار گیرد بلکه دیگر متقاضیان ورود به مقطع دکتری نیز از ارائه این تجربیات بهره گیرند.

از این رو به داوطلبان عزیز توصیه می کنیم مصاحبه کلیه پذیرفته شدگان آزمون سال گذشته را فارغ از سنخیت گروه و رشته تحصیلی مطالعه و بررسی فرمایند. به ویژه اینکه ممکن است مشابهت های دیگر مانند وضعیت اشتغال، وضعیت تأهل ، دانشگاه محل تحصیل و … بسیار بیشتر از مشابهت رشته تحصیلی راهگشا و پند آموز باشد.

در هر گفت و گو ، جلسه های مصاحبه آزمون دکتری نیز به اختصار بررسی می گردد و درخصوص نحوه برخورد ، تعداد مصاحبه کنندگان ، موارد مهم از نگاه مصاحبه کنندگان و سبک سوالات هم صحبت خواهیم کرد.

در مجموع امید داریم سلسله مصاحبه هایی که به تدریج خدمت شما تقدیم می گردد رضایت و خشنودی سروران گرامی را فراهم آورد.

به یمن میلاد باسعادت حضرت معصومه و روز دختر مصاحبه های سال 92 سایت پی اچ دی تست از فردا آغاز خواهد شد و مصاحبه های بعدی نیز مطابق روال اخبار از طریق خبرنامه به اطلاع شما خواهد رسید.

همچنین از کلیه رتبه های برتر دکتری سراسری و پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه آزاد که علاقه مندند تجربیات خود را در اختیار داوطلبان سال جاری قرار دهند دعوت می گردد ضمن ذکر نام ، رشته ، محل قبولی و رتبه و  شماره تلفن خود را در بخش نظرات ذکر نمایید تا با شما تماس گرفته شود (این نظرات فعال نخواهند شد)

با آرزوی موفقیت کلیه کاربران گرامی .

اینستاگرام آزمون دکتری