دانشگاه ارومیه فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی مقطع دکتری تخصصی سال 1395 این دانشگاه را اعلام کرد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، اسامی پذیرفته شدگان نهایی دکتری سال تحصیلی 95-96 دانشگاه ارومیه مطابق جداول زیر می باشد:

زمان ثبت نام اینترنتی و مراجعه حضوری به دانشگاه متعاقبا از طریق سایت ثبت نام ورودی های جدید اعلام خواهد شد.

تربیت بدنی

کد رشته محل:          2041  نام رشته: فیزیولوژی ورزشی قلب و عروق و تنفس(روزانه)

قبول شدگان

1-مینو شیرپور

کد رشته محل: 2041        نام رشته: فیزیولوژی ورزشی قلب و عروق و تنفس(پردیس)

قبول شدگان

1- شیوا چراغ آباجلو

2- بهنام حیدری

3- پوپک سودمند

کد رشته محل: 2067                نام رشته: یادگیری حرکتی و رفتار حرکتی(روزانه)

قبول شدگان

1-مهرداد خارستانی

2- حسن باغنده

3- معصومه پروانه

کد رشته محل: 2067                   نام رشته: یادگیری حرکتی (پردیس)

قبول شدگان

1-یاسین کاظمی

2-فرشته برزگر

3-قمر مهری نیازی

کد رشته محل: 2020                    نام رشته: مدیریت ورزشی (روزانه)

قبول شدگان

1-آیدین عباسی

2- پروانه خواجه پور سوق

3- محسن خسروشاهی

4- ایوب رایگان

کد رشته محل: 2104                       نام رشته: مدیریت ورزشی (پردیس)

قبول شدگان

1-غلام حسین رحیمی

2-شمسی غفاری

3-ماریه عاشوری

4- منیژه کریمیان

اقتصاد

کد رشته محل: 1117          نام رشته: علوم اقتصادی (روزانه)

قبول شدگان

1-حامدمنصوری گرگری

2-اکبر پیله ور سلطان احمدی

3-مبینا زارعی

4- زهره دلال باشی اصفهانی

5- رامین رحیمی

6- فرامرز معصوم زاده

7- میرعباس هاشمی

8- پریسا آقانیا

9- سیدعلی حسینی ابراهیم آباد

ادبیات

کدرشته محل:            2168    نام رشته: زبان وادبیات فارسی-حماسی(روزانه)

قبول شدگان

1- محمد شیرویی

2- مهین امیدیان

3- فرهاد پرموز

4- گلاویژ جلالی

کدرشته محل: 2182           نام رشته: ادبیات غنایی(روزانه)

قبول شدگان

1- راضیه ایمانی نسب

2- عذرا جهانی

3- طالب شجاعی

4-زینب آموزگاری

5- فاطمه تفقدی

6- ونوس قلی زاده چولاندیمی

کدرشته محل: 2173           نام رشته: ادبیات عرفای(روزانه)

قبول شدگان

کدرشته محل: 2136      نام رشته: زبان وادبیات فارسی محض(روزانه)

قبول شدگان

1- مسعود نباتی

2- وحید علی بیگی سرهالی

3- حسن آرم کان

4-ناصر بهرامی

کدرشته محل: 2214       نام رشته: زبان وادبیات فارسی محض(پردیس)

قبول شدگان

1-حسین زرندی میاندوآب

2-امیدقهرمانی

3-غلامرضا کریم الهی

4-مهدی طهرانچی بلدی

5-محمدسلیم عباسی

6-مژده طالبی

7-علی محسنی فسقندیس

رشته محل: 1787           نام رشته: فقه وحقوق اسلامی(روزانه)

قبول شدگان

1- بهنام جوانمرد

2- صادق حسن نژاد

3- حمیدفاضل نیا

4- مهدی قلی پور خانقاهی

5- سیدسعید یاسینی

6- وحیدهاشمی

رشته محل: 1940           نام رشته: روانشناسی عمومی(روزانه)

قبول شدگان

1- محمدحسین سربی

2- بهناز دهقان

3- منصور محمودی اقدم

4- شهین آزموده

5- عصمت مسیبی

کد رشته محل: 5101    نام رشته: آموزش زبان انگلیسی (روزانه)

قبول شدگان

1-مهسا علی نسب

2-سعید ایوبی

3-حسن ملا حسین

4- سجاد قریبه قریبه

کد رشته محل: 5141                 نام رشته: آموزش زبان انگلیسی (پردیس)

قبول شدگان

1- محمدنسیم فر

علوم

کد رشته محل:2733                      نام رشته: آنالیزتابعی(روزانه)

قبول شدگان

1- نسرین علیزاده سالطه

2- رعنا جهان آرا

کد رشته محل: 2695                       نام رشته: جبر (روزانه)

قبول شدگان

1-فرناز سلیمانی

2-خالد کامیاب

3-حمیدتراکمی

4-فریدون آل جعفر

کد رشته محل: 2873                     نام رشته: جبر (پردیس)

قبول شدگان

1-مرتضی کاظم زاده

کد رشته محل:2772                       نام رشته: هندسه-توپولوژی (روزانه)

قبول شدگان

1- خدیجه قاسمی

کد رشته محل: 2957              نام رشته: فیزیک-اتمی ومولکولی (روزانه)

قبول شدگان

1-هاله ابراهیمی

2-محبوبه سلیمانی

3-لیلا حسن زاده

4-نازلی ایرانی

کد رشته محل: 3113                نام رشته: فیزیک-اتمی ومولکولی (پردیس)

قبول شدگان

1- رضا وحیدی اصل

2- ایوب طهماسبی

کد رشته محل: 5193                       نام رشته: فیزیک-نظری (روزانه)

قبول شدگان

کد رشته محل: 2958                    نام رشته: فیزیک-هسته ای (روزانه)

قبول شدگان

1-ندا بخشی

2-سارا حاتم پناه

کد رشته محل: 2371                      نام رشته: شیمی آلی (روزانه)

قبول شدگان

1- هادی زارع

2- سیده نازنین امیر یعقوبی

3- کریم زحمت کش

4- فهیمه بادپرور

5-بایرام پارسا

6-حسن علم قلی لو

7-نیشتمان حسنلویی

8- صدیقه احسانی مهر

9-مرضیه محمدی

10-مسعود بایزیدی

کد رشته محل: 2561                       نام رشته: شیمی آلی (پردیس)

قبول شدگان

1-سمیه افتادگان

2-سعیدقربان نژاد

3- امراه نوری

4- فرشته گندمی

5-مرتضی حسن پور گله بان

6-رضا زرگرزاده

کد رشته محل: 2411                       نام رشته: شیمی تجزیه (روزانه)

قبول شدگان

1-محمد قشلاقی

2-احسان امیرمطلبی

3-فریبا نوروز یگانه

4-فریبا استوار

5-سامال یگانه

6-زرتشت اسدزاده

7-مقصود لطفی

8-امیرعلی مجرد

9-شیرین برنا

کد رشته محل:           نام رشته: زمین شناسی اقتصادی ( روزانه )

قبول شدگان

1- فاطمه جهانگیریار

2- معصومه نوروزی

کد رشته محل:              نام رشته: زمین شناسی اقتصادی (پردیس)

قبول شدگان

1- سید علی رضا آشفته

2- لیلا فتح الله پور

فنی مهندسی

کدرشته محل: 3164           نام رشته: برق-قدرت(روزانه)

قبول شدگان

1- رحیم فتحی

2- مسعود علیلو

3- ابوذر محمدنژاد

کدرشته محل: 3164           نام رشته: برق-الکترونیک(روزانه)

قبول شدگان

1-عدنان قادری

کدرشته محل: 3600         نام رشته: مهندسی مکانیک-ساخت وتولید(روزانه)

قبول شدگان

1- پرستو اسماعیلی

2- وحید ذاکری

3- سروش آقایی

کدرشته محل: 3670           نام رشته: مهندسی مکانیک-تبدیل انرژی(روزانه)

قبول شدگان

1-امین حبیب زاده آیدنلو

2-مرتضی پیرعدل

3-حسین شیخلو

4-مهدی مددی

5-حسین اسلامی

6- وحید مهدیخوانی

7- هادی بافکر

کدرشته محل: 3615        نام رشته: مهندسی مکانیک-طراحی کاربردی(روزانه)

قبول شدگان

1- فرزین شعبانی

2-سینا سجادی

3-علیرضا علیزاده

4- عباس پورمحمداقدم

کدرشته محل: 4087          نام رشته: فناوری اطلاعات-شبکه های کامپیوتری(روزانه)

قبول شدگان

1-وحید نجف پور

کد رشته محل: 3213                      نام رشته: برق – مخابرات سیستم(روزانه)

قبول شدگان

1-    آزاده خزالی

2-وحید عباسی

کد رشته محل: 3396                      نام رشته: عمران – سازه(روزانه)

قبول شدگان

1-قادر صدقی متنق

2-ندا فضلعلی پور

3- ناصر دشتی

کد رشته محل: 3346                     نام رشته: عمران – ژئوتکنیک(روزانه)

قبول شدگان

1- فرشید سعد آبادی

2- علی برقی بوراچالو

کد رشته محل: 3457                   نام رشته: عمران –آب و سازه های هیدرولیکی(روزانه)

قبول شدگان

1- محمد نقوی

2- سودا کفشدوز سلیمی

کدرشته محل: 3835             نام رشته: مهندسی معدن-اکتشاف موادمعدنی(روزانه)

قبول شدگان

1-حبیب الله بازدار

2-سهیل پوررضا

کدرشته محل: 3555           نام رشته: عمران سازه(پردیس)

قبول شدگان

1-سیامک محمدحسینی

2- امیر جباری

3-سهند صادقی مقدمی

4-کیا بادامچی

کدرشته محل: 3765           نام رشته: مکانیک-تبدیل انرژی(پردیس)

قبول شدگان

1-هادی شاکرصدقیانی

2-هاله صدیقی

3-پژمان انتظامی

4- علی شیخ محمدی

5- امیرکمالی

6- بابک خرم کردلر

7- ابراهیم شجاعی

کدرشته محل: 3363           نام رشته: برق-مخابرات سیستم(پردیس)

قبول شدگان

1-اکبراصغرزاده

2-محسن سلیمانی

رشته محل: 3359          نام رشته: مخابرات-میدان(پردیس)

قبول شدگان

1-رضا نصیرزاده صالح

2-علیرضا حق شناس رضاییه

3-سیروس تن ناز

دامپزشکی

کدرشته محل: 5022        نام رشته: آناتومی وجنین شناسی مقایسه ای(روزانه)

قبول شدگان

1-فهیمه خان محمدی قانع

2-عذرا رحیمی

کدرشته محل: 5014          نام رشته: ایمنی شناسی(روزانه)

قبول شدگان

1-لیلا محمودزاده مغانجوقی

2- مهسا خیاطی کهنه شهری

3- منیره فلسفی

کدرشته محل: 5009           نام رشته: باکتری شناسی(روزانه)

قبول شدگان

1-مسعود امینی

کدرشته محل:                       نام رشته: جراحی دامپزشکی(روزانه)

قبول شدگان

رشته محل: 2701         نام رشته: انگل شناسی دامپزشکی(روزانه)

قبول شدگان

1-اصغر افشاری

2-یوسف میرزایی

3-خدیجه صیدی گزافی

رشته محل: 2701          نام رشته: مامایی و بیماریهای تولیدمثل دام(روزانه)

قبول شدگان

1-سیدحسام مرتضوی کارگرکهن

کدرشته محل: 4986    نام رشته: بهداشت و بیماریهای طیور(روزانه)

قبول شدگان

1-اسماعیل الهیاری

2-سیدسجاد بابایی مرزنگو

3-لقمان احمدزاده

کدرشته محل: 4972           نام رشته: بیماریهای درونی دامهای بزرگ(روزانه)

قبول شدگان

1-حسین جدی

2-سامان زینال خیری

کشاورزی

رشته محل: 5190           نام رشته: آبیاری وزهکشی(روزانه)

قبول شدگان

1-فرشاد خشایی

2-رحمان باریده

3-مینا طاهری

4-زهرا محمدخانی

کدرشته محل: 5192           نام رشته: مهندسی منابع آب(روزانه)

قبول شدگان

1-جواد حیدری

2- امین امینی

3- ابراهیم شهبازی رز

کدرشته محل: 4600          نام رشته: فیزیولوژی و اصلاح درختان میوه(روزانه)

قبول شدگان

1- مریم رفیعی

2- پویا غربی

3- محمد عدلی پور

کدرشته محل: 4609           نام رشته: گیاهان زینتی(روزانه)

قبول شدگان

کدرشته محل: 4479           نام رشته: اصلاح نباتات(روزانه)

قبول شدگان

1-مرتضی سالک جلالی

2- گوهر افروز

3- فریبا قادری

4- نسرین اکبری

5- آیدا جوانمرد

6- پیمان بهروز

7- مرتضی حنیفه زاده

کدرشته محل: 4699         نام رشته: حشره شناسی کشاورزی(روزانه)

قبول شدگان

1- مهدی رزمی

2- کیخسرو امامی

3- پریا سلطانی نژاد

کدرشته محل: 4699         نام رشته: حشره شناسی کشاورزی(پردیس)

قبول شدگان

1-محمد حسین اکبری اصل

2-معصومه خلیلی

رشته محل: 4654           نام رشته: تغذیه دام (روزانه)

قبول شدگان

1-خسرو پارسایی مهر

2-بهزاد اسدنژاد

3-زهرا صالحیان

4-امین دیبامهر

5- یونس اولادشنبه

6- حسین هادوی

کدرشته محل: 4498           نام رشته: زراعت(روزانه)

قبول شدگان

1-رضا پورستاری

2-امیریوسفی کردلر

3-مینا نجفی ساعتلو

کدرشته محل: 4293        نام رشته: تکنولوژی مواد غذایی(روزانه)

قبول شدگان

1-ژیلا قاسمی

2- نیره کریمی

کدرشته محل: 4301      نام رشته: میکروبیولوژی موادغذایی(روزانه)

قبول شدگان

1-سهیلاصمدپور هندواری

2- پریسا عبدالستاری

رشته محل: 4307           نام رشته: شیمی موادغذایی(روزانه)

قبول شدگان

1- شیما پیری قشلاقی

2- شقایق شیخ زاده

کدرشته محل: 4311           نام رشته: مهندسی موادوطراحی صنایع غذایی(روزانه)

قبول شدگان

1-سمیرا محمدعلی نژاد

2- نلما آقازاده

کدرشته محل: 4257     نام رشته: مهندسی مکانیک و بیوسیستم-طراحی ماشین های کشاورزی(روزانه)

قبول شدگان

1- فاطمه قشلاقی

2- بهنام قریبه قریبه

3- عادل حکیمی

کدرشته محل: 4269        نام رشته: فناوری پس از برداشت(روزانه)

قبول شدگان

1-احسان قجرجزی

2- محسن بهپوربله سور

3- حسین مشکوه

 

منابع طبیعی

رشته محل: 4773           نام رشته: جنگلداری(روزانه)

قبول شدگان

1- فاطمه فرجی

2- سوران امینی بانه

3- ایرج عطایی گیکلو

4- پیمان حامدی قاض

کدرشته محل: 4807          نام رشته: تکثیروپرورش آبزیان(روزانه)

قبول شدگان

1- سیده ژینو حسینی

2- مهدی نادری فارسانی

3- فراز پنجوینی

 

اینستاگرام آزمون دکتری