اسامی پذیرفته‌شدگان اصلی و ذخیره تکمیل ظرفیت دکتری ۱۳۹۵ دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان اعلام شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اعلام دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، مطابق مقررات سازمان سنجش اسامی پذیرفته شدگان نهایی ورود به دوره دکتری تخصصی نیمه متمرکز دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان به شرح زیر اعلام می گردد:

نتایج آزمون دکتری 95 دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیع گرگان

اسامی افراد پذیرفته شده اصلی و ذخیره کد رشته محل های مختلف این دانشگاه در دو ستون مجزا بر اساس رتبه کسب شده داوطلب در جدول انتهای این اطلاعیه آمده است. این رتبه ها براساس 100 نمره شامل 30 نمره آزمون سنجش، 28 نمره سوابق پژوهشی، 21 نمره سوابق آموزشی و 21 نمره مصاحبه داوطلبان مرتب شده اند.

در صورتی که تمام نفرات اصلی پذیرفته شده تعهد  کتبی مبنی بر انتخاب این دانشگاه جهت ادامه تحصیل دهند، ظرفیت تکمیل شده و جایی برای تقاضای افراد ذخیره وجود نخواهد داشت. بدیهی است در صورت عدم تکمیل ظرفیت، افراد ذخیره می توانند تعهد کتبی خود را ارائه داده و به ترتیب رتبه پذیرفته شوند.

 پذیرفته شدگان اصلی تا تاریخ  شنبه 95/10/18   فرصت دارند به صورت حضوری به اداره پذیرش و ثبت نام دوره دکتری به آدرس: گرگان – خیابان شهید بهشتی – دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان- ساختمان شماره 4- خانم خسروی نیا  مراجعه ونسبت به تحویل فرم تکمیل شده تعهد نامه اقدام نمایند. جهت سهولت پذیرفته شدگان می توانند اصل فرم را تکمیل و اسکن نموده و به ایمیل m.ghorbani@gau.ac.ir   ارسال و یا به شماره 32251703-017 فکس نمایند. بدیهی است اصل فرم تکمیل شده بایستی در اسرع وقت  به صورت دستی یا پست سفارشی به دفتر مربوطه ارسال گردد.

ملاحظات مهم:

1- داوطلبان پذیرفته شده تنها بایستی به یکی از دانشگاه ها تعهد کتبی بسپارند. با دریافت فرم تعهد نامه از نفرات اصلی، اسامی آنها وارد پرتال سازمان سنجش شده و امکان درج نام داوطلب از طرف دانشگاه دیگر وجود ندارد.

2- عدم مراجعه نفرات اصلی در محدوده زمانی فوق به منزله انصراف از انتخاب این دانشگاه بوده و اولویت انتخاب در اختیار نفرات ذخیره قرار خواهند گرفت.

اطلاعیه دانشگاه درباره  امکان ارائه تعهد نامه توسط افراد ذخیره روز 95/10/19  بر روی سایت معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی قرار خواهد گرفت و عناوین رشته محلهای تکمیل نشده و ظرفیت آنها مشخص خواهد گردید، بنا براین امکان ارائه تعهد نامه برای افراد ذخیره در فاصله زمانی یک هفته برای آنها همزمان با افراد اصلی وجود خواهد داشت.

3- رابط و مبنای اطلاع رسانی دانشگاه، وب سایت معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی می باشد.  بنابراین اعلام نتایج و اسامی، تاریخهای مهم برای اقدام از طرف داوطلبان یا دانشگاه و هرگونه اقدام دیگر از طریق این وبسایت انجام می گیرد.

4- کلیه افرادی که فرم تعهد را تحویل و نام آنها به عنوان پذیرفته شده قطعی دانشگاه اعلام می شود موظف به مراجعه به سایت سازمان سنجش و تکمیل و ارسال فرم بررسی صلاحیت عمومی و پرداخت  هزینه در تاریخ های مقرر خواهند بود.

ثبت نام رسمی و تشکیل پرونده و تحویل مدارک ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم 95-96 وسایر امور مربوط به دانشجویان  جدید الورود در بهمن ماه  از طریق سایت معاونت آموزشی اطلاع رسانی خواهد شد.

جهت اطلاع داوطلبان هزینه دوره دکتری در نوبت دوم (شبانه) بر اساس مصوبه هیات امنای دانشگاه مبلغ پنجاه و پنج میلیون تومان برای دوره کامل دکتری می باشد.

اینستاگرام آزمون دکتری