امروز آخرین روز قبل از آزمون دکتری تخصصی ۹۶ است. روزی که زیبا گذراندن آن هم خستگی‌های روزهای قبل را از تن بیرون می‌کند و هم بر موفقیت در آزمون فردا موثر است.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

روزهای مطالعه برای آزمون دکتری را پشت سر گذاشتیم و روز آزمون را پیش رو داریم. روزی که به سادگی همه آزمون‌های قبلی خواهد گذشت و تنها خاطره‌های قشنگش به جای خواهد ماند. فردا هم مثل بقیه کنکورهای زندگیمان است. پس سعی کنید با آرامش و اطمینان خاطر در سر جلسه حاضر شوید. توصیه‌های کنکوری زیادی هست که برایتان بگوییم. توصیه‌هایی که توی اینترنت هم زیاد پیدا می‌شود، اما مهم‌ترین توصیه‌مان این است که سر جلسه آرام باشید و بدون کوچک‌ترین اضطراب. از سختی و آسانی سوالات برآشفته نشوید و به تصادفی زدن پاسخ‌ها تن ندهید. یادتان باشد کنکور برای همه یکسان است و هیچ دلیلی ندارد که میانگین درصدهای سال گذشته امسال هم ثابت بماند.

راستی تا یادمان نرفته روز مهندس را هم به همه مهندسان عزیز میهنمان تبریک عرض کنیم.

روز آخر روز لطیفی است. سعی کنید با ملایمت با آن رفتار کنید. اگر بتوانید دفتر و کتاب را کلاً ببندید و با خانواده باشید و آرامش بگیرید، بهترین کار ممکن را انجام داده‌اید. اما اگر از آن دسته داوطلبان هستید که تا از کتاب دور می‌شوند استرس به سراغشان می‌آید، کنار جزوه‌ها و کتاب‌هایتان بمانید. اما سعی کنید خیلی نرم آنها را بپیچانید و چندان درگیرشان نشوید.  برای فردا به انرژی زیادی احتیاج دارید، پس تا می‌توانید ذخیره‌اش کنید. خلاصه در کل راحت باشید.

برای شام امشب چیزی میل کنید که خواب راحتی را برایتان به ارمغان آورد. هر چه هم زودتر و بیشتر بخوابید بهتر است. البته نه آن قدر زود که نصف شب بیدار شوید!

در سالی که گذشت تلاش کردیم در همه لحظه‌ها کنارتان باشیم. از همان روزهایی که منتظر بودیم تکلیف کنکور امسال مشخص شود تا زمان اعلام منابع و شروع مطالعات کنکوریتان و بعد هم ثبت‌نام و … امروز و فردا هم در کنارتان هستیم و دستهایمان برای موفقیت و سلامتیتان به سوی آسمان دراز خواهد بود. امیدواریم این دو روز هم در سایه لطف الهی به سلامت طی شود و روزهای زیبای بعد از آزمون را با شادکامی و دلخوشی در آغوش بکشید. امیدواریم روزگارتان سرشار از  لحظه‌های ناب موفقیت باشید. شاد و پیروز باشید!

اینستاگرام آزمون دکتری