اعتراض به عدم پذیرش در مقطع دکتری و نتایج مصاحبه‌های تخصصی از جمله موضوعات طرح‌شده در کارگروه دانشجویی هیأت عالی تجدیدنظر در مورد آراء و تصمیمات واجد شئون علمی، آموزشی و پژوهشی، دانشگاه‌ها است.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش مهر، در گزارش عملکرد دبیرخانه هیأت عالی تجدید نظر از ابتدای تشکیل تاکنون که توسط دکتر محمد روشن  معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم تهیه شده است آمده است که کارگروه دانشجویی از ابتدای تشکیل هیات تاکنون، ۲۱ جلسه برگزار کرده است که اعتراض به عدم پذیرش در مقطع دکتری و نتایج مصاحبه های تخصصی، تبدیل مدارک معادل به رسمی، اعتراض به اخراج آموزشی، تقاضای اجازه ادامه تحصیل و از موضوعات شکایت کارگروه مذکور است.

 ۱۸۰ پرونده نیز به گارگروه دانشجویی هیأت عالی تجدید نظر دانشگاه ها ارایه شده که ۳۹ پرونده، آماده طرح در کارگروه بوده یعنی ۲۷ درصد، ۱۰۳ پرونده، مختومه و تعیین تکلیف شده یعنی ۴۷ درصد، و ۳۸ پرونده در جریان بوده یعنی ۲۶ درصد است.

پرونده های کارگروه دانشجویی

 تعداد جلسات کارگروه دانشجویی از ابتدای تشکیل هیات تاکنون ۲۱ جلسه
موضوع شکایات کارگروه اعتراض به عدم پذیرش در مقطع دکتری و نتایج مصاحبه های تخصصی، تبدیل مدارک معادل به رسمی، اعتراض به اخراج آموزشی، تقاضای اجازه ادامه تحصیل و
تعداد کل پرونده های دانشجویی ۱۸۰ پرونده
تعداد پرونده های آماده طرح در کارگروه ۳۹ پرونده، یعنی ۲۷ درصد
تعداد پرونده های مختومه و تعیین تکلیف شده ۱۰۳ پرونده، یعنی ۴۷ درصد
تعداد پرونده های جریانی ۳۸ پرونده یعنی ۲۶ درصد

 

اینستاگرام آزمون دکتری