اطلاعیه دانشگاه شهرکرد در خصوص جزئیات برگزاری مصاحبه دکتری در سال 1398 منتشر شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، مطابق اطلاعیه این دانشگاه، جزئیات مرحله ارزیابی تخصصی آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 1398 به شرح زیر است:

مدارک مورد نیاز مصاحبه دکتری دانشگاه شهرکرد

– فرم تکمیل شده مشخصات داوطلب (دریافت فرم مشخصات)

– اصل و تصویر مستندات مربوط به کلیه موارد ذکر شده در بند های “ب” و “ج” فرم مشخصات

– تصویر صفحات شناسنامه، کارت ملی و مدرک نظام وظیفه

– تصویر کارنامه آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۸

– تصویر مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد و ریز نمرات هر دو مقطع

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه شهرکرد

تبصره ۱- داوطلبانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای بوده و حداکثر تا تاریخ ۳۱/ ۶/ ۹۸ فارغ التحصیل می شوند (اصل گواهی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک مطابق فرم مندرج در صفحه ۳۹ دفترچه راهنمای شرکت در آزمون مذکور و یا فرم مندرج در صفحه ۹۹ دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی).

تبصره ۲- آن دسته از داوطلبان که فارغ التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می باشند علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته می بایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.

– واریز مبلغ ۸۰۰۰۰۰ ریال(معادل هشتاد هزار تومان) به شماره حساب ۷۸۷۱۹۱۵۰۲۸  به نام درآمدهای اختصاصی دانشگاه شهرکرد نزد بانک تجارت (قابل پرداخت در کلیه شعب بانک تجارت) و تحویل اصل فیش واریزی در زمان مصاحبه

– اصل گواهی مبنی بر اینکه عضو هیات علمی “رسمی-قطعی” و یا “رسمی-آزمایشی”تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بوده که به تایید بالاترین مقام ِمسئول نیز رسیده باشد به انضمام حکم کارگزینی، برای آن دسته از افرادی که از امتیاز مربی در این آزمون استفاده نموده اند.

تبصره ۳- به همراه داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی و مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد در زمان مصاحبه الزامی است.

جزئیات برگزاری مصاحبه دکتری دانشگاه شهرکرد

الف) انجام مصاحبه برای داوطلبانی که در مرحله اول (سنجش علمی)، شرکت نکرده یا فاقد شرایط و ضوابط لازم (عدم کسب حد نصاب، فارغ التحصیل نشدن در زمان مقرر،‌ عدم اعتبار کارنامه و …) باشند، تحت هر عنوان ممنوع است.

ب) مصاحبه برای کلیه داوطلبان هر رشته گرایش صرفا یک بار (تاریخ اعلام شده) انجام می شود و عدم مراجعه داوطلب در تاریخ اعلام شده، به منزله انصراف وی تلقی خواهد شد.

ج) ظرفیت پذیرش دانشجو در دانشگاه شهرکرد مطابق با ظرفیت تایید شده از طرف سازمان سنجش آموزش کشور و براساس آنچه در فراخوان پذیرش اعلام شده است، می باشد.

د) نیازی به ارسال مدارک به صورت پستی و یا ثبت نام اینترنتی نمی باشد و مدارک مورد نظر (فرم مشخصات، مدارک و سوابق آموزشی و پژوهشی و اصل فیش واریزی) در روز مصاحبه توسط داوطلب ارایه خواهد شد.

ز) مصاحبه پذیرش دانشجو رشته مدیریت حاصل­خیزی و زیست فناوری خاک گرایش شیمی، حاصل­خیزی خاک و تغذیه گیاه (کد ۴۶۷۶)  در زمینه حاصلخیزی خاک و تغذیه گیاه انجام می پذیرد.

ژ) مصاحبه پذیرش دانشجو در رشته ریاضی کاربردی  (کد ۲۹۴۶) در زمینه های گراف و ترکیبات، شبکه های کامپیوتری، معادلات دیفرانسیل و کنترل بهین انجام می پذیرد.

ه) مصاحبه پذیرش دانشجو در رشته مدیریت حاصلخیزی و زیست فناوری خاک گرایش بیولوژی و بیوتکنولوژی خاک (کد۴۶۸۵) صرفا صبح روز سه شنبه مورخ ۲۱/ ۳/ ۹۸ انجام می پذیرد.

محل و زمان برگزاری مصاحبه

محل برگزاری مصاحبه تمام رشته گرایش ها در دانشگاه شهرکرد و در دانشکده مربوطه و زمان شروع مصاحبه از ساعت ۳۰/ ۸ صبح، مطابق جدول پیوست خواهد بود.

 

پیشنهادات:

مشاوره آزمون دکتری

مشاوره انتخاب رشته دکتری

مدارک مصاحبه دکتری

سوالات مصاحبه دکتری

توصیه نامه مصاحبه دکتری

رزومه مصاحبه دکتری

زمان مصاحبه دکتری

فرم صلاحیت عمومی دکتری

اینستاگرام آزمون دکتری