در حالی که قرار بود از ساعت 14 امروز یکشنبه سوم شهریورماه ثبت نام آزمون MSRT مهر 98 آغاز شود، سامانه ثبت نام همچنان دارای اختلال است.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، سامانه جدید ثبت نام آزمون MSRT به آدرس https://portal.saorg.ir/ دارای اختلال است و با گذشت حدود یک ساعت از زمان اعلام‌شده، همچنان امکان ثبت نام فراهم نشده است. همان طور که در ویدیوی زیر مشاهده می‌شود آدرس های جایگزین https://portal2.saorg.ir/ و https://portal3.saorg.ir/ نیز در دسترس نیستند.

گفتنی است سامانه ثبت نام آزمون MSRT از نوبت قبلی این آزمون تغییر کرد. این سامانه برای ثبت نام دوره قبلی آزمون نیز دارای اختلال بود و امکان دسترسی برای همه کاربران فراهم نشد. بسیاری از داوطلبان به دلیل اختلالات موفق به ثبت نام در آزمون MSRT مرداد نشدند. متأسفانه جهت ثبت نام آزمون مهرماه نیز مشکلات پابرجاست و داوطلبان باز هم سرگردان شده اند.

با توجه به این که آزمون زبان تولیمو در سال جاری برگزار نشده است و مدرک آزمون زبان دانشگاه تهران نیز مورد قبول بسیاری از دانشگاه ها نیست، آزمون MSRT اهمیت دوچندانی برای داوطلبان دکتری یافته است. بنابراین به نظر می رسد لازم است وزارت علوم هر چه سریع تر نسبت به برطرف کردن مشکلات سامانه ثبت نام و ساماندهی آن اقدام نماید.

 

اینستاگرام آزمون دکتری