پارسه
وکیلی
نوگام
کیهان روان
مدرسان شریف
موسسه آموزشی نگاره
عالم زاده
وکیلی
نوگام
دوره نگاره
عالم زاده

کارنامه و رتبه قبولی آزمون دکتری روان شناسی (۲)

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

کارنامه و رتبه قبولی آزمون دکتری روان شناسی (۲) سال‌های گذشته به داوطلبان این رشته کمک می‌کند که بتوانند با توجه به شرایط خودشان تخمینی از دانشگاه محل قبولی داشته باشند.

هر ساله داوطلبان در آزمون کتبی دکتری تخصصی به سؤالات عمومی (شامل زبان عمومی دکتری و استعداد تحصیلی دکتری) و نیز سؤالات تخصصی پاسخ می‌دهند. درصد کسب‌شده در هر یک از دروس امتحانی به همراه نمره تراز و نیز رتبه داوطلب، در کارنامه نتایج اولیه دکتری اعلام می‌شود.

بعد از اعلام نتایج دکتری از سوی سازمان سنجش، دفترچه انتخاب رشته دکتری سراسری و دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد منتشر خواهد شد و سپس داوطلبان مهلت دارند تا در زمان انتخاب رشته دکتری، رشته‌محل‌های مدنظر خود را در فرم انتخاب رشته در سایت سازمان سنجش و یا دانشگاه آزاد وارد کنند.

با اعلام نتایج دعوت به مصاحبه دکتری، مشخص خواهد شد که هر یک از داوطلبان امکان حضور در مصاحبه دکتری کدام دانشگاه‌ها را خواهد داشت. سپس زمان مصاحبه دکتری سراسری و زمان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد و سایر جزئیات لازم به اطلاع داوطلبان خواهد رسید تا بتوانند در موعد مقرر در مرحله دوم آزمون دکتری شرکت کنند.

ظرفیت پذیرش دکتری روان شناسی (۲)مشاوره انتخاب رشته دکتری روان شناسی (۲)
نمره تراز دعوت به مصاحبه دکتری روان شناسی (۲)مصاحبه دکتری روان شناسی (۲)

 

اطلاعات مهم درخصوص مصاحبه دکتری روان شناسی (۲)

با توجه به اهمیت مرحله مصاحبه در قبولی آزمون دکتری روان شناسی (۲) به داوطلبان عزیز توصیه می‌کنیم، به مقالات زیر مراجعه کنند:

 

رتبه قبولی دکتری روان شناسی (۲)

جزئیات کارنامه و رتبه قبولی داوطلبان آزمون دکتری روان شناسی (۲) در سال‌های گذشته بزودی ارائه می شود تا داوطلبان بتوانند با توجه به درصد کسب‌شده در هر درس، تخمینی از امکان قبولی خود در دانشگاه‌ها داشته باشند.

 

ثبت‌نام
باخبرم کن!

5 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Mona
خرداد ۱۱, ۱۴۰۰ ۷:۵۴ ب٫ظ

سلام دقیقا سوال منم همین بود.چطور امسال با این تراز ها حتی دعوت به مصاحبه نشدن. انقدر فرق داشت؟؟

sara
مرداد ۲۱, ۱۴۰۰ ۳:۵۵ ب٫ظ
پاسخ به  Mona

سهمیه

باران
فروردین ۳۰, ۱۴۰۰ ۳:۰۵ ب٫ظ

چطور روزانه تبریز قبول شدن با این رتبه های بد؟؟؟؟ اصلا برا روزانه مجاز شده بودن؟

فاطمه
مرداد ۲۵, ۱۴۰۰ ۱۰:۰۹ ق٫ظ
پاسخ به  باران

سلام برای دکتری روانشناسی عمومی روزانه رتبه چند میخواد

باران
فروردین ۳۰, ۱۴۰۰ ۳:۰۴ ب٫ظ

عجیبه واقعا!!! اینا چطور با این درصدای کم این رتبه ها رو آوردن؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی کارنامه های سال ۹۷ تا ۱۴۰۰ اینهمه متفاوت هست؟؟؟؟