موسسه آموزشی نگاره
دوره نگاره

کارنامه و رتبه قبولی آزمون دکتری ﺗﺌﺎﺗﺮ

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

کارنامه و رتبه قبولی آزمون دکتری ﺗﺌﺎﺗﺮ سال‌های گذشته به داوطلبان این رشته کمک می‌کند که بتوانند با توجه به شرایط خودشان تخمینی از دانشگاه محل قبولی داشته باشند.

هر ساله داوطلبان در آزمون کتبی دکتری تخصصی به سؤالات عمومی (شامل زبان عمومی دکتری و استعداد تحصیلی دکتری) و نیز سؤالات تخصصی پاسخ می‌دهند. درصد کسب‌شده در هر یک از دروس امتحانی به همراه نمره تراز و نیز رتبه داوطلب، در کارنامه نتایج اولیه دکتری اعلام می‌شود.

بعد از اعلام نتایج دکتری از سوی سازمان سنجش، دفترچه انتخاب رشته دکتری سراسری و دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد منتشر خواهد شد و سپس داوطلبان مهلت دارند تا در زمان انتخاب رشته دکتری، رشته‌محل‌های مدنظر خود را در فرم انتخاب رشته در سایت سازمان سنجش و یا دانشگاه آزاد وارد کنند.

با اعلام نتایج دعوت به مصاحبه دکتری، مشخص خواهد شد که هر یک از داوطلبان امکان حضور در مصاحبه دکتری کدام دانشگاه‌ها را خواهد داشت. سپس زمان مصاحبه دکتری سراسری و زمان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد و سایر جزئیات لازم به اطلاع داوطلبان خواهد رسید تا بتوانند در موعد مقرر در مرحله دوم آزمون دکتری شرکت کنند.

 

ظرفیت پذیرش دکتری ﺗﺌﺎﺗﺮمشاوره انتخاب رشته دکتری ﺗﺌﺎﺗﺮ
نمره تراز دعوت به مصاحبه دکتری ﺗﺌﺎﺗﺮمصاحبه دکتری ﺗﺌﺎﺗﺮ

 

اطلاعات مهم درخصوص مصاحبه دکتری ﺗﺌﺎﺗﺮ

با توجه به اهمیت مرحله مصاحبه در قبولی آزمون دکتری ﺗﺌﺎﺗﺮ به داوطلبان عزیز توصیه می‌کنیم، به مقالات زیر مراجعه کنند:

رتبه قبولی دکتری ﺗﺌﺎﺗﺮ

در جدول زیر جزئیات کارنامه و رتبه قبولی داوطلبان آزمون دکتری ﺗﺌﺎﺗﺮ در سال‌های گذشته ارائه شده است تا داوطلبان بتوانند با توجه به درصد کسب‌شده در هر درس، تخمینی از امکان قبولی خود در دانشگاه‌ها داشته باشند.

کارنامه و رتبه قبولی دکتری ﺗﺌﺎﺗﺮ دانشگاه سراسری 97 – 98

درصد پاسخگویی به هر درس

رتبه در سهمیه

نوع سهمیه

رشته

گرایش

دانشگاه

نوع دوره

تراز کل

دروس تخصصی

27

6

آزاد

تئاتر

دانشگاه تهران

روزانه

4228

استعداد تحصیلی

21

زبان

20

 

ثبت‌نام
باخبرم کن!

1 دیدگاه
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مهران اکبری
فروردین ۳۰, ۱۴۰۱ ۵:۰۲ ق٫ظ

باسلام ‌.چرا ظرفیت پذیرش دکتری خیلی کم واندک میباشدومافارغ التحصیلان ارشدنمایش بناچار برای مقطع دکتری باید خارج از ایران تحصیل کنیم؟؟؟؟؟