رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران اعلام کرد: آموزش حضوری دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از اواسط یا اواخر آبان‌ماه آغاز می‌شود.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

محمود رضا آقامیری در گفت‌وگو با خبرگزاری آنا درباره ازسرگیری آموزش حضوری در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران اظهار کرد: ستاد بازگشایی دانشگاه آزاد اسلامی در استان تهران تشکیل شده است و بر اساس تصمیم‌های این ستاد برای بازگشایی دانشگاه و آموزش حضوری اقدام خواهیم کرد.

وی افزود: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده در این ستاد دانشجویان تحصیلات تکمیلی از اواسط یا اواخر آبان‌ماه آموزش حضوری را از سرمی‌گیرند. ۳۰ تا ۴۰ درصد دانشجویان استان تهران در مقطع تحصیلات تکمیلی هستند که با آغاز آموزش حضوری در کلاس‌ها حاضر خواهند شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران بیان کرد: هنوز برای آموزش حضوری دانشجویان دوره کارشناسی تصمیم‌گیری نشده است، در این زمینه منتظر نظرات کارشناسی وزارت بهداشت هستیم تا بر اساس سیاست‌های دانشگاه و با در نظر گرفتن پروتکل‌های بهداشتی تصمیم‌گیری کنیم.

اینستاگرام آزمون دکتری