مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم انسانی، مدیریت، اقتصاد
و حسابداری کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم، تکنولوژی و
مهندسی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات استاد پرچ کتابخانه فرهنگ

انجمن آزمون دکتری آموزش زبان فرانسه

2801

reshte gerayesh banner3

آموزش زبان فرانسه

onvan dars banner3

۱- مجموعه دروس تخصصی در سطح کارشناسی شامل (زبان‌شناسی -  گرامر پیشرفته – واژه‌شناسی) و کارشناسی ارشد شامل (زبان‌شناسی کاربردی – مسائل آموزش زبان – ارزشیابی و آزمون‌سازی)

۲- استعداد تحصیلی

۳- زبان انگلیسی

reshte banner3

 زبان و ادبیات فرانسه – گرایش ادبی- آموزش زبان فرانسه – مترجمی زبان فرانسه – زبان‌شناسی همگانی

soal banner3

دانلود دفترچه سؤالات آزمون دکتری ۹۵ رشته زبان فرانسه

دانلود سؤالات تست رشته آموزش زبان فرانسه آزمون دکتری ۱۳۹۴

دانلود سؤالات تست آزمون دکتری ۱۳۹۳ رشته آموزش زبان فرانسه

2802

reshte gerayesh banner2

زبان فرانسه، ادبیات فرانسه

onvan dars banner2

۱-  مجموعه دروس تخصصی در سطح کارشناسی شامل (دوره‌های ادبی (ادبیات قرون ۱۷ تا ۲۰) – گرامر پیشرفته – واژه‌شناسی) و کارشناسی ارشد شامل (تحلیل متون – نقد تفسیر – مکاتب ادبی)

۲- استعداد تحصیلی

۳- زبان فرانسه

reshte banner2

زبان و ادبیات فرانسه گرایش ادبی – آموزش زبان فرانسه – مترجمی زبان فرانسه – زبان‌شناسی همگانی

soal banner2

دانلود دفترچه سؤالات آزمون دکتری ۹۵ رشته زبان فرانسه

دانلود سؤالات تست رشته زبان فرانسه-ادبیات آزمون دکتری ۱۳۹۴

دانلود سؤالات تست آزمون دکتری ۱۳۹۳ رشته زبان فرانسه-ادبیات

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۱۰)

 1. زینب می‌گه:

  با سلام به همه دوستای عزیز. کسی از تکمیل ظرفیت دکتری ادبیات فرانسه ۹۵ خبر داره؟ اصلا امسال فرانسه تکمیل ظرفیت داره یل نه؟ ممنون از راهنماییتون.

 2. میترا می‌گه:

  با سلام هرکسی لینک دکترای مترجمی یا آموزش فرانسه رو داره ممنون میشم بزاره،،،،

 3. زینب می‌گه:

  سلام. بچه ها من امسال کنکور دکتری فرانسه البته برای ادبیات دادم. رتبه من ۹۶ شده. با وضعیت کنکور امسال امیدی به قبولی تو دانشگاه سراسری داشته باشم. البته یه مقاله فرستادم برا همایش و رفته برا داوری. یکی دیگه هم نوشتم که اونم برای همایش یا مجله می فرستم. هر کسی اطلاعاتی داره که می تونه به من کمک کنه ممنون میشم اگه لطف کنه و اینجا بنویسه.

 4. زینب می‌گه:

  سلام. بچه ها من امسال کنکور دکتری دادم. رتبه من ۹۶ شده. با وضعیت کنکور امسال امیدی به قبولی تو دانشگاه سراسری داشته باشم. البته یه مقاله فرستادم برا همایش و رفته برا داوری. یکی دیگه هم نوشتم که اونم برای همایش یا مجله می فرستم. هر کسی اطلاعاتی داره که می تونه به من کمک کنه ممنون میشم اگه لطف کنه و اینجا بنویسه.

 5. فاطمه می‌گه:

  با سلام به دوستان خوبم
  من امروز در کنکور دکترای زبان فرانسه شرکت کردم.باید بگم که گزینه ها خیلی به هم نزدیک بود و باعث شد که من زیاد فکر کنم و وقت کم بیارم. خصوصا در دفترچه تخصصی.چند تا از اصطلاحاتی که در واژه شناسی آمده بود، اولین بار بود میشنیدم

 6. مهتاب می‌گه:

  کجا این ثابت شده که کسی که ادبیات می خونه تسلط بیشتری به زبان فرانسه داره؟؟!! شما هیج اطلاعی از دروس تخصصی آموزش ندارید علاوه بر دروس کاربردی آموزش مجبور هستیم به یک سری سوالات ادبیات هم پاسخ بدیم.. بهتره قبل از نظر دادن کمی اطلاعات خودتون از آموزش و مترجمی بالا ببرید..بدون علم نظر ندید.

 7. لام لام می‌گه:

  خیلی مسخره اس !!!همه می دونند ادبیات فرانسه از آموزش و مترجمی فرانسه سخت تره و دروس پیچیده تری داره. کسی که ادبیات می خونه مترجم خوبی هم هست و تسلط خوبی هم به زبان فرانسه داره (البته فرض خوب های این رشته است) خیلی بد که هر سه شاخه یکی شده ان و یه امتحان می دن !!!!ادبیات فرانسه یعنی علوم انسانی !!باید از همه چی اطلاعات داشته باشی روان شناسی جامعه شناسی هنر فلسفه نقد و…اون وقت بعد از این همه زحمت با مترجمی و آموزش یکی بشی …!!!!

  • بهاره می‌گه:

   نه لام لام جونم همچین چیزی نیست
   شما که اطلاع نداری از کجا میدونی که بچه های آموزش علوم انسانی نمیخونن
   اتفاقا اونا به مراتب بیشتر از بنده و شما روان شناسی و جامعه شناسی و فلسفه و تاریخ میخونن
   اشتباه نکن!!!

 8. sara می‌گه:

  با سلام.در منابع ازمون تحلیل و درک متون امده است؟یعنی چه کتاب هایی را باید مطالعه کنیم؟ ایا ادیات قرون ۱۸ تا ۲۰ در کنکور نمی ایند؟ممنون

درج نظر