دانشگاه تهران در اجرای سیاستهای هدایت و حمایت از دانشجویان برتر و ارائه تسهیلات به آنان برای ورود به دوره دکتری، در رشته هایی که از طریق آزمون سراسری پذیرش دانشجو دارند، به صورت مازاد برظرفیت تعیین شده دانشجو می پذیرد.
به گزارش پی اچ دی تست ، متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع دکتری از سهمیه برگزیدگان علمی می بایست حداکثر تا پایان خرداد 1393 بر اساس مصوبه شورای آموزشی دانشگاه می توانند با مراجعه به سایت www.srm.ut.ac.ir ثبت نام نمایند.
داوطلب پس از ثبت درخواست و صدور مجوز توسط کارشناسان اداره کل خدمات آموزشی حوزه معاونت پایش و فناوری، ضروری است با مراجعه بهه اداره آموزش و تحصیلات تکمیلی و یا واحد استعدادهای درخشان پردیس/ دانشکده مربوطه، کپی کلیه مدارک درخواستی و سوابق علمی پژوهشی خود را جهت تشکیل پرونده تقاضا به مسوول ذیربط ارائه نماید.
تذکرات مهم :
بررسی کیفی و ارزیابی نهایی داوطلب توسط گروه مربوطه درپردیس/ دانشکده بوده و نهایتا اعلام پذیرش قطعی منوط به تایید اداره کل خدمات آموزشی دانشگاه تهران می باشد.
پذیرش نهایی، پس از بررسی و عدم سابقه و هر گونه حکم از کمیته انضباطی دانشگاه مربوطه انجام می پذیرد. لذا داشتن شرایط اولیه، تحویل مدار ، تشکیل پرونده، معرفی از سوی پردیس/ دانشکده ، به منزله پذیرش قطعی تلقی نمی گردد و هیچگونه حقی برای متقاضی ایجاد نمی کند.
پذیرفته شدگان نهایی در مقطع دکتری در صورت نداشتن گواهی زبان عمومی لازم است حداکثر تا قبل از امتحان جامع ، حد نصاب
قبولی نمره زبان عمومی را براساس مقررات دانشگاه تهران احراز نمایند .
به مدارکی که خارج از مهلت تعیین شده بارگذاری گردد ، ترتیب اثر داده نخواهد شد .
جذب دانشجواز سهمیه برگزیدگان علمی مازاد برظرفیت بوده و در پذیرش این سهمیه الزامی برای پردیس/دانشکده هاوجود ندارد.
بدیهی است در خصوص رشته هایی که پردیس/ دانشکده ها عدم آمادگی را جهت پذیرش سهمیه مذکور اعلا نموده اند اقدامی متصور نمی باشد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

تاکنون دانشکده فنی شرایط خود را به شرح زیر اعلام کرده است :

ut-estedad

اینستاگرام آزمون دکتری