دفترچه انتخاب رشته دکتری 98 دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد. 

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد ۹۸

به داوطلبان عزیز شدیداً توصیه می کنیم جهت اطلاع از آخرین اخبار انتخاب رشته دکتری آزاد 98، مصاحبه و اعلام نتایج دکتری به عضویت کانال تخصصی پی اچ دی تست درآیند… کلیک کنید…

به گزارش پی اچ دی تست، دفترچه راهنمای انتخاب رشته داوطلبان کنکور دکتری 1398 دانشگاه آزاد اسلامی و نیز داوطلبان پذیرش بدون آزمون این دانشگاه منتشر شد. داوطلبان عزیز می توانند با دریافت دفترچه، نسبت به انتخاب رشته‌محل‌های مدنظر خود اقدام نمایند.

بر اساس اعلام دانشگاه ازاد، داوطلبان می‌توانند بر اساس دفترچه انتخاب رشته دکتری 98 دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به انتخاب 80 کد رشته محل اقدام کنند.

هزینه انتخاب رشته دکتری آزاد 98 نیز مبلغ 530000 ریال اعلام شده که لازم است داوطلبان آن را از طریق سامانه انتخاب رشته به آدرس www.azmoon.org پرداخت نمایند.

همچنین دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد 97 از لینک زیر قابل دریافت است:

دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد 97 – 98

گفتنی است دانشگاه آزاد اسلامی دفترچه انتخاب رشته دکتری ازاد 97 را ویرایش نموده که از طریق لینک زیر قابل دریافت است:

دانلود اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته دکتری ازاد 97

زمان انتخاب رشته دکتری آزاد 98 از سوم اردیبهشت ماه آغاز شده و تا 16 اردیبهشت ادامه خواهد داشت. احتمال تمدید مهلت انتخاب رشته دکتری 98 آزاد نیز وجود دارد.

پذیرش دکتری آزاد 98 دانشگاه آزاد

بر اساس آنچه در دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد 98 آمده است، این دانشگاه پس از پایان مهلت مقرر برای انتخاب رشته نتایج داوطلبان حائز شرایط برای شرکت در مرحله ارزیابی مصاحبه تخصصی را اعلام خواهد نمود.

پس از اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری آزاد 98، آن دسته از داوطلبانی که شرایط علمی لازم به منظور شرکت در مصاحبه را احراز نموده اند لازم است با مراجعه به سامانه www.azmoon.org آمادگی خود را برای شرکت در مصاحبه اعلام نمایند. داوطلبان موظفند در زمان مراجعه به سامانه برای اعلام آمادگی جهت شرکت در مصاحبه به ازاء هر رشته/گرایش مبلغ 920000 ریال پرداخت نمایند.

عدم اعلام آمادگی برای شرکت در مصاحبه در بازه زمانی اعلام شده از طریق سامانه به منزله انصراف می‌باشد.

داوطلبان لازم است با توجه به جدول زمانی اعلام شده از سوی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه با در دست داشتن مدارک لازم به منظور شرکت در ارزیابی تخصصی مراجعه نمایند.

پس از انجام مرحله ارزیابی تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی نتایج نهایی داوطلبان شرکت کننده در این مرحله توسط سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.

تأثیر آزمون کتبی و مصاحبه در پذیرش دکتری آزاد 98

بر اساس دفترچه دکتری 98 دانشگاه آزاد، جهت ورود به دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی، داوطلبان با توجه به معیار زیر پذیرش خواهند شد:

1- آزمون متمرکز (50درصد)

2- سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری ( 20درصد)

3- مصاحبه علمی و سنجش عملی (30درصد)

 

 

مطالب مفید:

شهریه دکتری

شهریه دکتری آزاد

مشاوره انتخاب رشته دکتری آزاد 98

مصاحبه دکتری

اینستاگرام آزمون دکتری