ثبت نام دکتری 98 از روز سه شنبه ششم آذرماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز خواهد شد.

کانال تلگرام دکتری

مراحل ثبت نام آزمون دکتری 98

به گزارش پی اچ دی تست، ثبت‌ نام برای آزمون ورودی دکتری (نیمه‌متمرکز Ph.D) سال 1397 از روز سه شنبه ششم آذرماه 1397 آغاز خواهد شد و در روز دوشنبه 12 آذرماه 97 پایان می پذیرد. ثبت‌ نام دکترا 98 منحصراً به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه اطلاع رسانی سایت زمان سنجش انجام خواهد پذیرفت. قابل توجه که کلیه داوطلبان آزمون دکتری سراسری و آزمون دکتری دانشگاه آزاد در سال 1398 لازم است نسبت به ثبت نام در سایت سازمان سنجش اقدام کنند.

هر داوطلب ‌براساس ‌علاقه ‌فقط می تواند در یک کدرشته‌ امتحانی (بر اساس ضوابط مندرج در دفترچه ثبت نام دکتری 98)‌، ثبت‌نام‌ و در آزمون مربوط شرکت‌ کند.

داوطلبان لازم است که ابتدا دفترچه راهنمای ثبت‌ نام آزمون دکتری 98 را مطالعه کرده و در صورت واجد شرایط بودن، نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام دکتری 98 و خرید کارت اعتباری ثبت‌ نام آزمون دکتری 98 به شرح زیر اقدام کنند.

 

مراحل ثبت نام آزمون دکتری 98

1- مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org

2- تهیه مدارک و اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت‌ نام دکترا 98

3- پرداخت هزینه ثبت نام به صورت آنلاین و خرید کارت اعتباری ثبت نام (سریال ۱۲ رقمی) دکتری 98 (یک کارت اعتباری برای شرکت در آزمون دکتری سراسری و آزمون دکتری دانشگاه ازاد کافی است).

4- تکمیل تقاضانامه ثبت نام اینترنتی در سایت سازمان سنجش

5- دریافت کد رهگیری ثبت نام آزمون دکتری 98

 

نکته مهم:

  • اطلاعات فرم تقاضانامه ثبت نام دکتری باید به صورت کاملاً دقیق و صادقانه تکمیل شود. در هر مرحله از آزمون دکتری 98 که سازمان سنجش متوجه وجود مغایرتی در اطلاعات ارسالی از سوی داوطلب شود، داوطلب از بقیه مراحل آزمون حذف خواهد شد.

 

آخرین مهلت ثبت نام کارگاه آنلاین رازهای موفقیت در مصاحبه دکتری ... برای ثبت نام کلیک کنید ...