دانشگاه های دارای پذیرش دکتری ﻣﻬﻨﺪسی مکانیک – ﺗﺒﺪﻳﻞ اﻧﺮژی در دفترچه انتخاب رشته دکتری مشخص خواهند شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

گرایش های دکتری ﻣﻬﻨﺪسی مکانیک – ﺗﺒﺪﻳﻞ اﻧﺮژی

بر اساس دفترچه ثبت نام دکتری 1400-1401، گرایش های دکتری ﻣﻬﻨﺪسی مکانیک – ﺗﺒﺪﻳﻞ اﻧﺮژی به شرح زیر است:

1) مهندسی مکانیک (گرایش ﺗﺒﺪﻳﻞ اﻧﺮژی)

2) مهندسی راه آهن (گرایش ماشین های ریلی)

3) مهندسی خودرو (گرایش قوای محرکه خودرو)

دانشگاه‌های دکتری ﻣﻬﻨﺪسی مکانیک – ﺗﺒﺪﻳﻞ اﻧﺮژی

برخی داوطلبان مایل هستند پیش از این که نسبت به ثبت نام آزمون دکتری اقدام کنند، از دانشگاه‌هایی که در رشته/گرایش مدنظر آن‌ها در مقطع دکتری دانشجو می‌پذیرد مطلع شوند. اما این اطلاعات به طور دقیق در دفترچه انتخاب رشته اعلام می‌شود.

با توجه به این که تغییرات دانشگاه‌های پذیرنده یک رشته در مقطع دکتری در سال‌های مختلف تغییرات زیادی ندارد، دانشگاه‌های جداول زیر که مربوط به آزمون دکتری سال گذشته است، می‌تواند به داوطلبان عزیز جهت اطلاع از گرایش‌های دکتری ﻣﻬﻨﺪسی مکانیک – ﺗﺒﺪﻳﻞ اﻧﺮژی و نیز دانشگاه‌هایی که در دوره‌های مختلف روزانه، شبانه، پردیس، غیرانتفاعی، پیام نور و دانشگاه آزاد اﺳﻼمی در رشته ﻣﻬﻨﺪسی مکانیک – ﺗﺒﺪﻳﻞ اﻧﺮژی پذیرش دارند، کمک کند.    

الف. دانشگاه‌های سراسری

ظرفیت دکتری مهندسی مکانیک ـ ﺗﺒﺪﻳﻞ اﻧﺮژی سراسری ظرفیت پذیرش دکتری مهندسی مکانیک ـ ﺗﺒﺪﻳﻞ اﻧﺮژی سراسری ظرفیت آزمون دکتری مهندسی مکانیک ـ ﺗﺒﺪﻳﻞ اﻧﺮژی ظرفیت کنکور دکتری مهندسی مکانیک ـ ﺗﺒﺪﻳﻞ اﻧﺮژی ظرفیت دکتری مهندسی مکانیک ـ ﺗﺒﺪﻳﻞ اﻧﺮژی 1400

ب. دانشگاه آزاد اﺳﻼمی

ظرفیت دکتری مهندسی مکانیک ـ ﺗﺒﺪﻳﻞ اﻧﺮژی دانشگاه آزاد ظرفیت پذیرش دکتری مهندسی مکانیک ـ ﺗﺒﺪﻳﻞ اﻧﺮژی دانشگاه آزاد

پس از اعلام نتایج اولیه دکتری 1400 از سوی سازمان سنجش، دفترچه انتخاب رشته دکتری 1400 که شامل اطلاعات دقیق گرایش‌ها و دانشگاه‌های دارای پذیرش است، در همین سایت در دسترس قرار خواهد گرفت.

پیشنهاد می‌کنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص آزمون دکتری این رشته به صفحات زیر سری بزنید:

آیا در صورتی که داوطلب به مصاحبه آزمون دکتری ﻣﻬﻨﺪسی مکانیک – ﺗﺒﺪﻳﻞ اﻧﺮژی دعوت شود، بدین معنا است که در آن دانشگاه پذیرفته شده است؟

خیر، چند برابر ظرفیت پذیرش دکتری ﻣﻬﻨﺪسی مکانیک – ﺗﺒﺪﻳﻞ اﻧﺮژی به مصاحبه دعوت می‌شوند و در ادامه با توجه به مجموع نمره مصاحبه و آزمون کتبی، پذیرفته‌شدگان نهایی تعیین می‌گردند.

ظرفیت آزمون دکتری ﻣﻬﻨﺪسی مکانیک – ﺗﺒﺪﻳﻞ اﻧﺮژی در سال 1400 کاهش یافته است؟

جزئیات ظرفیت پذیرش در دفترچه انتخاب ر