مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی رویکردهای پژوهشی در مدیریت ، اقتصاد ، حسابداری و علوم انسانی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

انجمن آزمون دکتری مجموعه شیلات

2444

رشته و گرایش

1) تکثیر و پرورش آبزیان

2) بوم‌شناسی آبزیان

عناوین دروس امتحانی

1- مجموعه دروس تخصصی در سطح کارشناسی شامل (اکولوژي و ماهی‌شناسی) و کارشناسی ارشد شامل (تکثیر و پرورش تکمیلی (ماهی، آبزیان و غذاي زنده)، مدیریت آبزي پروري (بهداشتی، ژنتیکی و تغذیه، فیزیولوژي آبزیان))

2- استعداد تحصیلی

3- زبان انگلیسی

رشته‌های مجاز به شرکت در آزمون

تمامی رشته‌ها

سؤالات آزمون دکتری سال‌های گذشته

دانلود دفترچه سؤالات آزمون دکتری ۱۳۹۵ مجموعه شیلات

دانلود سؤالات آزمون دکتری ۱۳۹۴ رشته تکثیر و پرورش آبزیان

دانلود سؤالات آزمون دکتری ۱۳۹۳ رشته شیلات – تکثیر و پرورش آبزیان

دانلود سؤالات آزمون دکتری ۱۳۹۲ رشته شیلات – تکثیر و پرورش آبزیان

دانلود سؤالات آزمون دکتری ۱۳۹۲ رشته شیلات – بوم شناسی آبزیان شیلاتی

2445

رشته و گرایش

شیلات

عمل آوري فراورده‌هاي شیلاتی

عناوین دروس امتحانی

1- مجموعه دروس تخصصی در سطح کارشناسی شامل (اکولوژي و ماهی‌شناسی) و کارشناسی ارشد شامل (فرآوري آبزیان (روش‌هاي تکمیلی فرآوري، مدیریت فرآوري محصولات شیلاتی)، فناوري آبزیان (بیوتکنولوژي فرآورده‌هاي شیلاتی، کنترل کیفی تکمیلی محصولات شیلاتی))

2- استعداد تحصیلی

3- زبان انگلیسی

رشته‌های مجاز به شرکت در آزمون

تمامی رشته‌ها

سؤالات آزمون دکتری سال‌های گذشته

دانلود دفترچه سؤالات آزمون دکتری ۱۳۹۵ مجموعه شیلات

دانلود سؤالات آزمون دکتری ۱۳۹۴ رشته شیلات – عمل آوری

دانلود سؤالات آزمون دکتری ۱۳۹۳ رشته شیلات – عمل آوری محصولات شیلاتی

دانلود سؤالات آزمون دکتری ۱۳۹۲ رشته شیلات – فرآوری محصولات شیلاتی

 2447

رشته و گرایش

شیلات

تولید و بهره‌برداری

عناوین دروس امتحانی

1- مجموعه دروس تخصصی در سطح کارشناسی شامل (اکولوژي و ماهی‌شناسی) و کارشناسی ارشد شامل (فناوري پیشرفته صید، طراحی ادوات صیادي ، شناسایی آلات و ادوات صیادي تکمیلی)

2- استعداد تحصیلی

3- زبان انگلیسی

رشته‌های مجاز به شرکت در آزمون

تمامی رشته‌ها

سؤالات آزمون دکتری سال‌های گذشته

دانلود دفترچه سؤالات آزمون دکتری ۱۳۹۵ مجموعه شیلات

دانلود سؤالات آزمون دکتری ۱۳۹۴ رشته شیلات – تولید و بهره برداری

دانلود سؤالات آزمون دکتری ۱۳۹۳ رشته شیلات – تولید و بهره برداری صید

دانلود سؤالات آزمون دکتری ۱۳۹۲ رشته شیلات – تولید و بهره برداری صید

 

 

نظرات (۱۴۳)

 1. مریم گفت:

  بچه ها من خیلی استرس دارم بنظرتون کنکور امسال از سالهای قبل سخت تر بوده یا اسونتر؟لطفا جواب بدین

 2. مریم گفت:

  سلام بچه ها کسی درصدای رتبه های برتر سال 94رو نداره؟؟

  • شیلات-آرمین گفت:

   سلام اون چیزی که نسبت به درصدها (جداگانه) بیشتر تعیین کننده هست مجموع میانگین درصدهای دروس تخصصی و عمومی با توجه به ضرایبشون هست که رتبه رو تعیین میکنه. در کنکور گرایش تکثیر سال 94 از میانگین 39 به بالا دارای رتبه های زیر 15 (تراز 8000 به بالا) شدند که مثلا میتونه با تخصصی 50 (به بالا) درصد و عمومی ها با درصد متوسط هر کدوم 15 الی 20 یا مجموعا 30 الی 40 بدست بیاد. این میانگین ها هر سال با توجه به قدرت داوطلبها تغییر میکنه.

   • مریم گفت:

    مرسی از شما،من با میانگین 30بنظرتون میتونم چه رتبه ای رو بیارم؟

    • به مریم گفت:

     سلام.
     بستگی به سطح سوالات امسال با سالهای قبل بجز سال گذشته داره.
     کامنتای پایین شیلات تخمین 40 تا 60 داشتند.
     اگر عملکرد کنکور برای اکثر داوطلبان گرایشتون یکی بوده و سطح سوالات سخت تر از سالهای قبل باشه در صورت کاهش میانگین رتبه برتر، ممکن با این میانگین رتبه خیلی بهتری بیارین. بنظر میرسه سطح سوالات امسال متفاوت با سالهای قبل بوده.

   • شیلات-آرمین گفت:

    سلام همانطور که کاربر بالا گفتند، این بستگی به درجه سختی سئوالات (یا قدرت داوطلب های همان سال) داره. برای یه داوطلبی که پایین میانگین شبیه شما رو داشت رو رتبه ای بین 40 تا 60 گفتم چون در کنکور سال 93 به دلیل اینکه سئوالات نسبتا آسان تر بود با همین میانگین رتبه حدود 60 را کسب کردند چون سئوالات آسان باعث نزدیک شدند میانگین داوطلب ها به هم میشه و رقابت میلیمتری میشه ولی با همین میانگین در کنکور 94 که سئوالات نسبتا دشوارتری داشت رتبه ای حدود 40 را کسب کردند (در ضمن تاثیر معدل را هم فراموش نکنید). در هر دو کنکور 93 و 94 با میانگین 26 و 25 رتبه های حدود 100 و 90 بدست آمد که در محدوده روزانه جای نداشتند و مجاز شبانه شدن. به طور کلی این تخمین ها همه بسیار تقریبی هستش و یه حدود نسبی رو مشخص میکنه و فقط بر اساس نتایج گذشته هست و خیلی قابل اعتماد نیستش. در این مدت فکر خودتون رو درگیر این تجزیه و تحلیل ها نکنین چون استرس رو زیاد میکنه به همین دلیل من خودم در اون زمانی که کنکور داشتم با اومدن کلید اولیه حتی درصدگیری هم نکردم و منتظر کارنامه شدم. شرایط هر دفعه با قبل فرق میکنه و مطمئننا اگر برای شما سخت بوده برای دیگران هم همینطور هست و با اومدن کارنامه به امید خدا بهترین نتیجه ممکن برای شما و دیگران رقم میخوره.

 3. aa گفت:

  با 17 درصد تخصصی و 3 درصد استعداد آزاد قبول میشم؟؟؟

 4. aa گفت:

  سلام
  بعضی کلیدها اشکال داشت

 5. به شیلات گفت:

  سلام شما از گروه فرآوری هم اطلاع دارید؟
  میانگین نزدیک به 30 برای فرآوری خوبه؟

 6. به شیلات گفت:

  سلام میانگین کل (تخصصی و عمومی)32 درصد بنظرتون جای امیدواری داره؟

  • شیلات- گفت:

   سلام بستگی به گرایش داره. با فرض گرایش تکثیر حتما چرا که نه. میانگین متوسط رو به خوبی هست که این باز هم بستگی به داوطلبای شرکت کننده و سختی سئوالات داره که یه فاصله ای رو ایجاد کنه و باعث بشه فاصله میانگین ها از هم زیاد بشه و رقابت شدیدا نزدیک نشه. در کل با توجه به کنکورهای 93 و 94 مجاز روزانه رو احتمال زیاد هستید (مگر احتمال نادر در ارتباط با درجه سختی سئوالات و…) رتبتون بین 30 تا 60 (احتمالا حدودای 40) باشه که ان شا.. اگر سئوالات سخت بوده باشه رتبه شما بهتر هم خواهد بود و در صورت آسانی خوب مسلما تغییر خواهد کرد چون اینطور فواصل میانگین ها نزدیک میشه. برای تجزیه و تحلیل بهتر چند تا آمار از کنکور های 93 و 94 بهتون میدم تا شرایط براتون روشن تر بشه: در کنکور تکثیر 93 با میانگین 45 به بالا رتبه تک رقمی بود و در همون سال با میانگین 39 رتبه زیر 20 (در حالیکه در کنکور 94 با همین میانگین 39 رتبه زیر 15 بدست آمد) و میانگین 35 رتبه زیر 30 شدند و با میانگین های حدود 31 تا 33 رتبه های بین 40 تا 60 بدست آمد. واضحه که قطعا رتبه بندی بر اساس میانگین ها بستگی کامل به درجه سختی سئوالات داره که تفاوت رو به ویژه بین رتبه های متوسط مشخص کنه که در هر آزمون متفاوته و با اطلاعات گذشته فقط حدود احتمالی رو میشه مشخص کرد. به نظر میرسه نگرانی از این بابت برای شما نیست و به امید خدا نتیجه مطلوبی رو بدست میاری.

 7. mm گفت:

  سلام من 23 درصد اختصاصی زدم عمومی هم 12درصد و استعداد 12درصد روزانه جایی مجاز میشم ممنون میشمدجوابمو بدین

  • شیلات- گفت:

   سلام با توجه به تفاوت نفرات شرکت کننده هر سال، هیچ چیزی غیر ممکن نیست. میانیگن دروس شما حدود 19 است با توجه به کنکورهای 93 و 94 (زیر میانیگن 25 در اون دو کنکور رتبه بالای 100 آوردند و مجاز شبانه شدند)، احتمال مجاز شبانه وجود داره و شاید رتبه بین 200 تا 250 بشه. البته امیدوارم با توجه به نفرات شرکت کننده و سختی سئوالات نتیجه دلخواهتون رو کسب کنید، توکل به خدا.

 8. ماهی گفت:

  سلام مرسی از جوابتون من 23 درصد اختصاصی زدم عمومی هم 12درصد و استعداد 12درصد روزانه جایی مجاز میشم

 9. به شیلات گفت:

  سلام با میانگین 17 چند درصد احتمال اینکه مجازبشم هست؟

  • شیلات- گفت:

   سلام اگه منظورتون میانیگن دروس تخصصی و عمومی هست که بر اساس ضرایبشون مشخص میشه، در گرایش تکثیر احتمال مجاز بیشتر برای شبانه وجود داره شاید رتبه حدودای 250 و شاید کمی بالاتر هست، کاملا امید داشته باش چون باز هم این بستگی به قدرت داوطلبا داره که در برگیرنده نتایج کاملا غیر منتظره باشه.

 10. ماهی گفت:

  سلام کسی میدونه چجوری باید درصدهای تخصصی حساب کنیم. مثلا من ماهی 40 اکولوژی33درصد و تکثیر20درصد و مدیریت ابزی پروری17 درصد زدم یعنی باید کلی حساب کنم فرمولش چیه ممنون

  • شیلات- گفت:

   سلام فرمول خاصی نداره. باید به صورت کلی حساب کنی چون تو کارنامت هم به صورت مجموع همه دروس آزمونی شما محاسبه میشه. که
   (تعداد جواب های درست ضرب در 3)- تعداد جواب های نادرست تقسیم بر تعداد سئوالات (کل سئوالات) ضرب در 3. بعد عددی که بدست میاد در 100 ضرب کن. یعنی همینجور که محاسبه کردی ولی واسه کلشون نه واسه تک تک دروس.

   • به شیلات گفت:

    سلام ممنون از پاسختون و راهنماییهای خوبتون خدا خیرتون بده حداقل شما هستین تو این صفحه. اگر در کنارش فقط استعداد بالای 30 و خورده ای درصدش باشه و زبان سفید کمک کنندس؟

    • شیلات- گفت:

     سلام چرا که نه قطعا کمک کننده است چون 30 درصد خوب هست خیلی ها تصور میکنن چون عمومی ها ضریب یک داره کمک چندانی نمیکنه درحالیکه اتفاقا تو رتبه های متوسط که خیلی ها تخصصی ها رو تقریبا مساوی هم میزنن، رتبه با عمومی ها تعیین کننده است حتی 1 درصد.

 11. به شیلات گفت:

  سلام.
  توضیح میدید کسب 40 درصد تخصصی برای ازمون کتبی امسال با سهم 50 درصدی ارزش بیشتری داره یا برای آزمون سالهای گذشته با 30 درصد ارزش بیشتری داشت؟

  • شیلات- گفت:

   سلام بستگی زیادی به این داره شما با این درصد تخصصی و به طور کلی میانگینی که از مجموعه دروس تخصصی و عمومی بدست آوردید چه ترازی و در نتیجه رتبه ای رو برای شما ایجاد کنه (بسته به عملکرد دیگر داوطلبان). مثلا امکان داره یه داوطلبی با همین درصدهایی که شما زدید در یک آزمون یه سالی، تراز 7500 بیاره و با همین درصدها در آزمون سال دیگه تراز 6800 کسب کنه (که قاعدتا رتبشون هم متفاوت خواهد بود) اما در صورت مساوی بودن شرایط قطعا آزمون امسال از لحاظ کمک به دانشجو برای برتری در مصاحبه با توجه به تاثیر 50 درصدی ازمون کتبی قابل مقایسه با اون آزمونهایی که تاثیر اون 30 درصد بود نیست و استادا همینجوری نمیتونن شما رو رد کنن و شما دارای یه برتری محسوسی هستید. تردید نداشته باشید که اگر با این درصدها تراز خوبی بدست بیارید، خیلی دستتون پر هست مگر اینکه هیئت مصاحبه حرکت عجیب غریبی بزنن و تعمدا به دانشجویی که نخوان آنقدر کم نمره دهند که این تراز بالا رو خنثی کنه که به این چیزا فکر نکنید. در هر صورت در شرایط مساوی ترازی با این درصدها اگر تراز و در نتیجه رتبه خوبی بدست بیارید بیشتر از نیمی از راه رو رفتید و قابل مقایسه با کنکورهای گذشته نیستید که مثلا آزمون دکتری 93 و 94 عملا خیلی فرقی با دکتری 95 نداشت همشون بیشتر نقش غربالگری رو داشتند و تا حدودی فرمالیته بودن ولی شما وضعیتتون خیلی بهتره.

 12. فراوری گفت:

  سلام
  فرآوری شیلات کدومتون هستین؟

 13. به شیلات گفت:

  مرسی از شما،من چیزایی رو که مطمعن نبودمو برای خودم اشتباه محاسبه کردم یعنی احتمال داره بهتر بشه،گرایشم تکثیر هست و چون هنوز دانشجوهستمو وقت خوندن نداشتم فقط دو هفته خوندم،رزومه هم یه ای اس ای دارم و یه کنفرانش و یه مجله داخلی،معدلمم 17و20، امیدوارم بتونم یه جای خوب حداقل قبول بشم

 14. m گفت:

  یعنی احتمال قبولیم هست؟

  • شیلات- گفت:

   چرا که نه اگه رزومه خوبی داشته باشی و بتونی خوب خودت رو سر جلسه مصاحبه نشون بدی. مقاله و مدرک زبان رو داشته باش چون با توجه به میزان تاثیر رتبه تو آزمون امسال شانست بالاتر بره. چون احتمالا رتبه خوبی کسب میکنی و از بابت آزمون کتبی یه جورایی دستت پره (مگر اینکه اتفاق عجیبی رخ بده از بابت سختی و اسونی سئوالات که امیدوارم از نوع مثبتش رخ بده و رتبت از پیش بینی من بهتر هم بشه). قبولی نهایی دست استاداست به نوعی دیگه. واضحه که تو دانشگاه مقطع ارشدت (اگه دکتری داشته باشه و…) شانس خیلی بیشتری داری.

 15. به شیلات گفت:

  سلام بنظرتون با درصد
  تخصصی 30
  استعداد 50
  زبان ده تا 15درصد بنظرتون رتبم چندمیشه؟

  • شیلات- گفت:

   سلام گرایشی که شرکت کردی چیه؟ اگر تکثیر هست. میانگین شما حدودا 30 هستش که احتمال داره بر اساس آزمون های 93 و 94، رتبه حدودا بین 60 نا 90 باشه (بسته به سختی و آسونی سئوالات بازه کوچکتر و بزرگتر میشه قاعدتا). البته گفتن رتبه یه چیز تقریبی هستش و بر اساس اون دو آزمونی که مثل همین آزمون از لحاظ تخصصی بودن دروس بود میگم وگرنه قطعا شرایط ازمون با آزمون دیگه و شرایط داوطلباش فرق میکنه. به نظر میرسه بر اساس همین افرادی که اعلام کردن درصداشونو اینجا امسال درصدهای تخصصی تکثیر کم بود نمیدونم چرا؟ یعنی واقعا اینقدر سخت بود؟ اگر واقعا اینقدر سخت باشه که البته من این سختی رو تو سئوالا ندیدم احتمال اینکه رتبه شما بهتر هم باشه هستش. احتمال داره رتبتون به دانشگاه های تهران و مدرس و صنعتی اصفهان نخوره ولی اگه مجاز روزانه شدید که احتمالا نسبتا زیاد هست، رزومه رو آماده کنید بتونید دانشگاههای دیگه مث بندرعباس و خرمشهر و ارومیه و از این دست رو بدست بیارید واسه قبولی. هر چند از صمیم قلب امیدوارم تمام این پیش بینی های من برای شما اشتباه باشه و نه تنها با بهترین رتبه مجاز روزانه بشید بلکه در بهترین دانشگاه مد نظرتون از هر لحاظ پذیرش نهای بشین. خدا را چه دیدید شاید آزمون امسال برای همه سخت بوده باشه. توکل به خدا بدون استرس در فکر تهیه یک روزمه خوب باشید.

 16. m گفت:

  گرایشم اکولو‌ژی هستش ولی امسال اکو با تکثیر باهم بود

  • شیلات- گفت:

   بوم شناسی ها در صورتی که قبول نهایی بشید میتونید با استاد راهنماتون صحبت کنید و اگر قبول کنه میتونید پروژه ای با محوریت همون اکولوژی انجام بدید اینطور نیست که اون دو سالی که خوندین هدر بره. بستگی به استاد داره. شما هم یه جورایی خیالتون راحته و تقریبا همه داشنگاهها رو میتونید دعوت به مصاحبه بشید مگر اینکه اتفاق عجیبی بیوفته مثلا آزمون خیلی برای رقیبات آسون بوده باشه و… (که البته بعید به نظر میرسه چون کلا با هر معیاری خوب زدید) با عرض تبریک خدمت شما. باید به فکر رزومه باشین مقاله و مدرک زبان رو در این مدت تلاش کنید تهیه کنید تا با دست پر برید سر مصاحبه و کارو تمام کنید.

 17. m گفت:

  من تخصصی هارو ۴۵ زدم زبان و استعداد حدودا ۱۵ رتبم حدودا چند میشه؟

  • شیلات- گفت:

   سلام آفرین. گرایشت چیه؟ هر کدام از درسهای زبان و استعداد را 15 درصد زدی؟ با فرض اینکه گرایش تکثیری و هر کدام از زبان و استعداد رو جداگانه 15 درصد زده باشی میانگینت حدودا 35 میشه و بر طبق کنکور های 93 و 94 احتمالا رتبت بین 20 تا 50 میشی. بستگی به درجه سختگی سوالات برای دیگر شرکت کننده ها داره اگر تخصصی ها سخت بوده باشه اگر رتبه 15 تا 20 هم آوردی هیچ بعید نیست و البته بالعکس. هر چند من سئوالات امسال رو دیدم خیلی سخت نبودن. تو کنکور 93 مثلا با 48 درصد تخصصی و همین درصدهای عمومی که زدی زیر 30 اوردن و تو کنکور 94 با 49 50 درصد تخصصی و باز هم همین مجموع 30 درصد عمومی زیر 20 شدن.

 18. فاطیما گفت:

  تخصصی ۳۸ درصد
  زیان ۲%
  استعداد ۵%
  گرایش تولید و بهره برداری .بنظرتون روزانه قبول میشم؟؟

  • شیلات- گفت:

   سلام گرایش شما ظرفیت نسبتا کم هست. سال 93 روزانه اگه اشتباه نکنم 7 تا بود و 94 هم 12 تا. خیلی مشخص نیست امسال چقدر ظرفیت روزانه رو افزایش میدن ولی با فرض 18 تا شدن حدودا تا 2.5 برابر ظرفیت روزانه رو مجاز روزانه میکنن. با توجه به اینکه میانگین شما حدودا 26 هست خیلی بستگی به تعداد نفرات شرکت کننده داره. در هر صورتی که مجاز روزانه بشید که ان شا ا.. همین اتفاق میوفته شانستون برای گنبد و بندرعباس هست.رزومه رو تقویت کنین. مگر اینکه خدای نکرده بچه های دیگه میانگین بهتری بدست بیارن نتونید روزانه مجاز شین . اگر اطلاعات کارنامه کنکور دکتری 93 یا 94 و حداقل تعداد شرکت کننده هاش و میانگین رو داشتین خیلی خوب بود ولی امیدوتون به خدا همه چیز ممکنه. در هر صورت به فکر روزومه باشید. اگر مقاله فارسی دارید و سطحش در حد isi نیست، مجلاتی که سریعتر پاسخ میدن رو پیدا کنید مثلا محیط زیست و اگر در سطح isi هست aqu res گزینه خوبیه.

 19. لولیان گفت:

  من تکثیر امتحان دادم ولی ارشدم رو بوم شناسی خوندم. به نظر من خیلی مسخره ست ما دوسال یه رشته دیگه بخونیم و بعد دکتری بیایم یه رشته دیگه امتحان بدیم. البته من درست درس نخونده بودم امسال و جزوه و کتابی هم نداشتم برای تکثیر
  در مورد کلید سوال ها هم من فک میکنم تعداد کمی از سوالا مشکل داشته باشه

  • شیلات- گفت:

   توکل به خدا. موفق میشی با توجه به اینکه میگی کلید ها هم مشکل داره احتمال اینکه درصدهای تخصصی که زدی بالاتر هم بره بیشتر میشه همین امسال کنکور رو با روزانه تمام کنید. با این سطح زبانی که داری حتی حیفه که به شبانه فکر کنی.

 20. مریم گفت:

  بچه ها لطفا درصداتونو بزارید ببینیم شرایط چجوریه

 21. مریم گفت:

  تو کلید ایراد زیاد هست

 22. لولیان گفت:

  من تخصصی حدود 20 درصد
  استعداد 30 درصد
  زبان 60 درصد
  اصلا احتمال قبولی من وجود داره؟

  • شیلات گفت:

   سلام میانگین شما حدودا 28 هستش. منظور شما از قبولی مجاز روزانه هست؟ گرایشت رو هم نگفتی. با فرض تکثیر بودن احتمالا مجاز روزانه رو میاری. شاید بین 60 تا 90 بشین که به سختی و آسونی سئوالات و بقیه افراد داره واسه همین نمیشه قضاوت کرد خیلی 50 50 ئه. حیف چرا اینقدر تخصصی رو کم زدی آخه

 23. mazdak گفت:

  سلام من گرایش تکثیرم بنظرتون جوابا درسته!!!؟

 24. مریم گفت:

  تخصصی حدود 25
  استعداد 40
  زبان و یادم نیست شما چی؟

  • نوشین گفت:

   اکولوژی و ماهی شناسی28درصد
   تکثیر و مدیریت30درصد
   استعداد تحصیلی10
   زبان 0
   در کلبد خصوصا ماهی شناسی و تکثیر خیلی مشکل وجود داره عزیزان بنظرتون من قبول میشم

   • شیلات- گفت:

    سلام درصدها رو اینطور محاسبه نکن باید به صورت مجموعه دروس تخصصی محسابه کنی یعنی کل اونها رو. تو کارنامتون هم همینطور محاسبه و گفته میشه.

    • نوشین گفت:

     میانگین دروس تخصصی 28درصد
     و استعداد 10درصد بنطرتون چی میشه ؟
     لطفا راهنمایی کنین.مرسی

     • شیلات- گفت:

      میانگین شما حدودا 20 است. شانس شما بیشتر برای شبانه هست. احتمال اینکه مجاز روزانه بشید با توجه به کنکورهای 93 و 94، چندان نیست مگر اینکه بقیه هم شرایط شما را داشته باشند. در هر صورت هر چیزی ممکنه امیدت به خدا. اینها یک پیش فرض و احتمال بر اساس اطلاعات گذشته است و معلوم نیست دقیقا چه اتفاقی امسال خواهد افتاد.

    • نوشین گفت:

     مرسی لطف میکنین که جواب میدین تو رو خدا مجاز میشم؟ بنطرتون شبانه کجا احتمال بیشتری داره قبول شم؟

     • شیلات- گفت:

      اره به احتمال زیاد. بستگی به ظرفیت های نوبت دوم اعلام شده دانشگاهها داره. میتونید شبانه دانشگاههای مثل ارومیه، بندرعباس، ساری و خرمشهر و دانشگاههایی از این دست بسته به رزومتون شانس بالایی داشته باشید. شاید کمی بدست آوردن دانشگاههای تهران، تربیت مدرس، صنعتی اصفهان و گرگان و… کمی سختتر باشه چون برخی مواقع داوطلب های مجاز روزانه که رتبه های بالایی دارن و نا امیدن از قوبلی نهایی روزانه هم این کدرشته محل ها رو برای شبانه میزنن! البته همه چیز دست خداست شاید شرایط به بهترین شکل برای شما رقم بخوره و اینها احتمال هست. امید بالایی داشته باشید.

    • نوشین گفت:

     تو رو خدا من مجاز میشم؟
     گفتین که میانگین دروس من20هستس لطفا راهنمایی کنین. مرسی

 25. مریم گفت:

  سلام بچه ها میشه درصداتون بزارید

 26. شیلات 96 گفت:

  باسلام
  کسی از درصد های رتبه هایی که قبول شدن سال های گذشته اطلاعی داره؟ گرایش تکثیر

 27. شیلات گفت:

  سلام دوستان خسته نباشید
  اطلاع دارین اون آقا کاوه که درصداشون رو گذاشته بودن رتبشون چند بوده و کجا قبول شدن؟

 28. ناشناس گفت:

  سلام دوستان دانشجویان دکتری دامپزشکی هم می تونن در آزمون دکترای تکثیر و پرورش شرکت کنند؟

 29. دنیا گفت:

  سلام ببخشید اقای کاوه میتونید منابع رو اعلام کنید برا دکتری؟و درس استعداد تحصیلی چی هست؟

 30. م.ر گفت:

  با سلام
  میخوام تاریخ دقیق آزمون دکتری شیلات امسال و بدونم
  آیا اسفند ماه برگزار میشه؟
  چه دروسی رو باید بخونیم؟
  متشکرم.

 31. مریم گفت:

  سلام دوستان کسی هست که منابع دکتری امسال رو که امروز اعلام کردن برای فروش بزاره؟اگه کسی هست لطفا شماره یا ایمیلی از خودش بزاره تماس بگیرم مرسی

 32. .... گفت:

  سلام ب همه…
  دوستان شیلاتی خواستم بپرسم دانشگاه هرمزگان رو چ طور ارزیابی می کنید برای مقطع دکترا…ممنون میشم اگه جواب بدین.

 33. کاوه گفت:

  سلام دوستان جزوه هست ولی صبر کنید تا منابع جدید اعلام بشه طبق تجربه ای که دارم خدمتتون میگم چه جزواتی را مطالعه بفرمایید

 34. ناهید گفت:

  سلام دوستان
  کسی جزوه ای واسه آزمون دکترای شیلات تکثیر و پرورش داره؟ واسه فروش البته.. آقای کاوه فکر میکنم شما داشته باشین ممنون میشم اطلاع بدین

 35. سمیه گفت:

  سلام به همگی .من ترم سه ارشدم پایانمم مونده انجام ندادم و یه کاری پیدا کردم بنظرتون میتونم در کنار کار و پایان نامم برا دکترا بخونم یا کارمو ول کنم؟؟؟شما روزی چند ساعت میخوندید؟؟؟و ایا لازمه کلاس تافل برم ؟؟ممنون میشم کسی پاسخ بده
  ازمون اردیبهشت ماهه؟

 36. نتایج گفت:

  سلام
  از نتایج دانشگاه گرگان گروه شیلات کسی خبر داره؟

 37. علیرضا گفت:

  رزومم بد نبود اما تو هیچ دانشگاهی معلوم نبود نظرشون چیه..نمیدونم تاچه حد سلیقه ای عمل کنن…میدونین کی نتیجه میاد

 38. علیرض گفت:

  سلام ب همگی… دوستان من ترازم 3140شد و تقریبا همه دانشگاهارو دعوت شدم اما گنبدو گرگانو ساری و رشت وخرمشهرو بندرعباسو رفتم…ب نظرتون کجا احتمال قبولی هست… 11تا مقاله خارجی دارم وسه تا چا÷ کتاب و چند مقالهد داخلی

 39. فاطی گفت:

  سلام کسی از دانشگاه گرگان هست؟لطفا جواب بدین خیلی مهمه

 40. شیوا گفت:

  سلام
  منبع هیدروبیولوژی ازمون امسال از کدوم جزوه ها یا کتاب بوده؟

 41. ناهید گفت:

  سلام دوستان شیلاتی خوبین؟ چه خوب که اینجا شیلاتی پیدا میشه. من یه شهر دورم و دسترسی به منابع و اساتید ندارم.. میشه بگین چطور میتونم منابع دکتری تکثیر و پرورش رو گیر بیارم ممنون میشم.

  • احمدی گفت:

   سلام به همگی.
   دوستان در مورد منابع آزمونی دکترای شیلات خیلی سوال کردن و منابع رو خواستن.متاسفانه منبع یا رفرنس خاصی برای هیچ کدوم ازین درسها وجود نداره که قابل اعتماد باشه ب عنوان مثال برای درس هیدروبیولوژی بایستی از جزوه های درسی هیدرو اکثر دانشگاهها مث تهران گرگان و تربیت مدرس استفاده کرد .دوستان تحمل بفرماید تا چند روز آینده قراره منابع آزمونی ب سالهای قبل برگرده و منابع دوباره تخصصی تر بشه.اون زمان در مورد رفرنسها بیشتر آمار خواهم داد.موفق باشین

 42. **** به کاوه گفت:

  سلام.ببخشید شما آقای مصطفی کاوه هستید؟

 43. **** به کاوه گفت:

  سلام.
  ممنونم از امیدواریتون (کاوه گرامی).
  پارسال رتبم 14 فرآوری شد. ولی امسال برآورد رتبه با توجه به ادغامش سخت شده.
  شما هم رتبه خیلی خوبی دارید ان شاالله بهترین نتیجه داشته باشید.
  امیدوارم امسال هم شما هم دوستان و من قبول بشیم.
  موفق باشین.

 44. فاطی گفت:

  من هم انتخاب رشته نکردم

 45. فاطی گفت:

  سلام اینجا که جز ما سه تا کسی نمیاد

 46. کاوه گفت:

  **** یه سوال،
  توی اساتید شیلاتی دانشگاه گرگان آقای حسنوند داریم؟ممنون

 47. کاوه گفت:

  سلام دوست عزیز (****)با ارزوی قبولی برای شما و بقیه دوستان 🙂
  من رتبم 13 شد ترازمم 5020 شما چطور؟

  • **** گفت:

   سلام تبریک میگم. آفرین به شما.
   من 80 شدم. گرایش شما چی بود؟
   چطور انتخاب رشته داشتید من هنوز اتخاب رشته انجام ندادم. آخه نمیدونم وضعیتم چطوره؟

   • کاوه گفت:

    دانشگاهها رو فقط بر اساس علاقه انتخاب کنید من گرایش تکثیر و پرورش اکثر دانشگاهها رو انتخاب کردم و هرکدوم رو که فرصت کنم میرم. شما هم 90% رشته محلها رو دعوت به مصاحبه میشید حالا براساس علاقه و اولویت انتخاب رشته کنید

    • **** گفت:

     منم گرایش فرآوری هستم.امیدوارم تو مصاحبه دانشگاه مورد علاقتون موفق باشین.
     ممنون از راهنماییتون.

     • کاوه گفت:

      گرایش فراوری هستید دیگه خیلی بهتره با توجه به اینکه تعداد شرکت کننده ها اکثرا از گرایش تکثیرن و سوالات هیدروبیولوژی مربوط به دروس اصلی اونهاست شانس قبولی خودتونو خیلی بیشتر بدونید. موفق و سربلند باشید. متشکر از شما

 48. فاطی گفت:

  مرسی از راهنماییتون

 49. **** گفت:

  ای کاش میشد تراز رتبه اول شیلاتو پیدا کنیم.

 50. فاطی گفت:

  من دانشگاه هرمزگان بودم بنظر شما ممکنه که برا روزانه همونجا قبول بشم؟

  • * گفت:

   باید صبر کنیم و ببینیم دانشگاهها تا چه ظرفیتی برای دعوت به روزانه دعوت میکنند اگر 3 برابر ظرفیت روزانه دعوت کنند دعوت به روزانه میشید و مابقیش مرحله مصاحبه و رزومه تعیین کننده انتخاب قطعی. حالا شانس دانشگاه خودتونم دارین. امیدوارم موفق باشی.

 51. فاطی گفت:

  من رتبم 184 و ترازم 2150بنظرتون جایی قبول میشم؟

 52. الی گفت:

  سلام دوستان
  میشه راهنماییم کنید؟
  من امسال آزمایشی آزمون دادم.هیچیم نخوندم.درصدام این جوری شده
  آمار 19
  هیدرو 13
  استعداد 15
  زبان 4
  ریاضی 0
  آیا دعوت به مصاحبه میشم؟؟؟
  دوس دارم دعوت بشم که با نحوه مرحله 2 هم آشنا بشم..

 53. فاطی گفت:

  سلام بچه ها اگه کسی هست لطفا جواب بده

 54. فاطی گفت:

  بچه ها کسی نیس؟

 55. **** به کاوه گفت:

  سلام. خیلی ممنونم. خیلی باعث کم شدن نگرانیم شدین. من هم موافق حرف شمادر ارتباط با دروس آمار و ریاضی هستم.البته استرس در شرایط کنکور امری طبیعیه. ناخودآگاه باعث پایین اومدن بازدهی حتی توی درسهایی که احتمال بالاتر آوردن میانگینو داریم میشه. شما هم درصدهای خوبی داشتید و احساسم اینه تراز با شما معیار گرفته بشه. امیدوارم در مقطع دکترا هم موفق و توانمند باشد.

 56. کاوه گفت:

  سلام من تو این ازمون شرکت کردم از درصدامم راضیم

  • **** گفت:

   سلام
   امکانش هست بگید درصداتون تو چه رنجی هست؟
   اطلاع دارید سطح اعلام تراز به چه صورت؟

   • کاوه گفت:

    سلام
    هیدرو 45
    امار 50
    ریاضی 10
    استعداد 28
    زبان 0
    سطح تراز ها تا زمان اعلام رتبه مشخص نیست و بستگی به درصد و نمرات همه ی داوطلبان دارد.

    • **** گفت:

     سلام
     آفرین.
     درس هیدرو خیلی بد دادم.
     ان شاالله خبر قبولیتون.

     • کاوه گفت:

      خواهش میکنم شما هم موفق باشید. کدوم دانشگاه هستید؟ وضعیت افرادی که کنکور دادن به چه صورتی بوده؟ ریاضی و امار خودتون چند درصد زدید؟ممنون

    • **** گفت:

     سلام. ممنونم. همچنین.
     دانشگاه گرگان.
     از نظر چند نفر اطرافم روز کنکور خیلی سخت بود.
     ریاضی 10 آمار 30 استعداد 30 زبان 3 هیدرو 13
     بنظر شما دعوت به مصاحبه میشم؟
     مرسی.

     • کاوه گفت:

      باتوجه به وضعیت بقیه افراد قطعا دعوت به مصاحبه میشید و بنظر من 90 درصد دانشگاهها رو میارید بقیه که من میپرسیدم اصلا با ریاضی و امار اشنایی نداشتند شاید بنظر من در حد ده نفر بتونن ریاضی مثبت بزنن امارتونم که خوبه نگران نباشید هیدرو هم واقعا سخت بود و همه جا خوردن من خودم برا بالای 70 درصد اومدم اما سوالات بکلی عوض شده بودند. بنظر میرسه این ازمون همون نقش غربالگری رو داشته باشه که سازمان سنجش گفته و همونطور ک میبینیم اکثرا دانشگاهها تاالان برا مرحله دوم ازمون کتبی گذاشتند موفق باشید

    • AL گفت:

     سلام
     من دانشجوی ارشد ترم دوم هستم برای سال بعد برای کنکور دکترا جزوه می خواستم .چه جوری می تونم جزواتتون رو تهیه کنم؟

    • AL گفت:

     سلام
     من دانشجوی ارشد ترم دوم هستم برای سال بعد برای کنکور دکترا جزوه می خواستم. چه جوری می توانم جزواتتون رو تهیه کنم؟

 57. **** گفت:

  سلام
  شیلاتیها شما هیچ نظری به کنکور نداشتید؟

 58. دکتر گفت:

  سلام بچه ها-من به قطع نمیدونم منابع چیه ولی اونطور که سال های گذشته طراحا در بعضی گرایش ها از موسسه تحقیقات بودن به نظرمن خوندن کتابای اونا بد نباشه..مثل کتاب آمار حیاتی یوسفی..کتاب نازک آبی رنگه….
  البته بعد از قبولیتون هر دانشگاه به صورت تخصصی قراره امتحان بگیره که من شنیدم دریک دانشگاهی قراره اکو،ماهی و هیدروبیولوژی جزو دروس ورودی باشه

  • کاوه گفت:

   با سلام کسی خبر داره که نتایج ازمون قراره به صورت اعلام رتبه باشه یا نمره؟ یا هردو؟یعنی ممکنه امسال تو نتایج رتبه ی داوطلب ذکر نشه و فقط نمره ی کل رو دکر کنند؟ممنونم

 59. علی گفت:

  سلام من ارشد شیلاتم میخوام بوم شناسی شرکت کنم منابع آمارحیاتی و ریاضی چیه؟ ما تو شیلات چیزی درمورد طرح های آزمایش نخوندیم.راهنماییم کنید لطفا

 60. حسینی گفت:

  سلام دوستان
  من کارشناس ارشد شیلاتم و قصد داشتم دکتری بخونم اما با این وضعی که پیش اومده کاملا نا امید شدم….تازه اگه ریاضی هم بخونیم و قبول بشیم بازم همه چیز بستگی به نظرات شخصی اساتید مصاحبه گیرنده داره…..

 61. امیر گفت:

  سلام من کارشناسی ارشد شیلات هستم میخوام الان واسه دکترا تکثیر و پرورش آبزیان بخونم خواستم بدونم کسی هست که بدونه درصد باید چقدر باشه که قبول بشم ؟
  نمیدونم چه منابعی باید بخونم کسی هست کمک کنه ممنون میشم

 62. ارشد گفت:

  سلام
  حالا سال دیگه امتیاز مقالات رو خود دانشگاه تعیین می کنند یا مث امسال طبق جدول سازمان سنجش هس؟
  اگه غیراین باشه ک دانشگاها سلیقه ای عمل میکنن برادادن امتیاز به مقالات افرا

 63. mehr گفت:

  سلام بچه ها
  اگه کسی میدونه لطف کنید و راهنمایی کنید ما از این دروس چه منابعی رو بخونیم ؟؟؟

 64. پرگل گفت:

  سلام بچه ها خوبین؟میگم منبع در س هیدروبیولوژی چی هست؟

 65. فیشری گفت:

  سلام دوستان واسه آمار چی بخونیم؟؟
  کسی منبعی مدنظرش هست؟؟؟؟

 66. شیلات گفت:

  کسی می دونه برای درس آمار حیاتی چه منبعی باید خونده بشه؟

 67. نغمه گفت:

  سلام بچه ها نه بابا دیگه قطعی شده دیگه اصلاحیه ای هم در کار نیس
  کلا گرایشا رو برداشتن خدا رو شکر حداقل هیدروبیولوژی جز دروس تکثیر بوده به نظرم اگه جای ریاضی ماهی شناسی رو میذاشتن بهتر بود چون جزئ دروس پایه اس ولی ریاضی واقعا جزئ دروس پایه شیلات نیس

 68. دانشجو گفت:

  من دانشجوی دکترا شیلات هستم
  وزارت علوم از سال 92 تا حالا سه بار منابع امتحانی رشته شیلات رو تغییر داده، واقعا دانشحوا نمیدونن چی بخونن….

 69. شیلاتی گفت:

  سلام به شیلاتیها
  خداروشکر بالاخره یک انجمن شیلات تشکیل شد.

 70. شیلاتی گفت:

  گرایش فرآوری شیلات کسی هست؟

 71. رزا گفت:

  سلام
  کسی شیلاتی نیست؟؟؟

  • ناهید گفت:

   سلام دوستان چه خوب که اینجا همه شیلاتی هستن من یه شهر دور هستم دسترسی به منابع ندارم میشه به من بگین چطور میشه منابع دکترای تکثیر و پرورش رو گیر بیارم ممنون میشم

درج نظر