جزئیات ثبت نام و شرکت در مصاحبه آزمون دکتری 1400 دانشگاه بناب اعلام شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، با توجه به آیین نامه پذیرش دانشجو در دوره دکتری (Ph.D)، پذیرش دانشجو در این آزمون شامل اجرای فرآیند دو مرحله‌ای خواهد بود، که اجرای این مراحل مطابق با آیین نامه ابلاغی شماره ۸۰۳۸ مورخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ صورت خواهد گرفت.

مرحله اول مربوط به سنجش علمی بوده که برگزاری آزمون آن از طریق سازمان سنجش آموزش کشور انجام پذیرفت و مرحله دوم آن شامل بررسی سوابق علمی داوطلبان است که توسط دانشگاه‌های پذیرنده دانشجو صورت می‌گیرد. در راستای اجرای مرحله دوم موارد ذیل را به اطلاع داوطلبان می‌رساند:

ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه بناب

داوطلبان حاضر در جلسه آزمون که برای آنها کارنامه مرحله اول (سنجش علمی) توسط سازمان سنجش آموزش کشور صادر شده است و نسبت به انتخاب رشته اقدام نموده اند، در صورت دارا بودن حد نصاب مطابق کارنامه کدرشته محل های انتخابی که بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور درج شده است می توانند از تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ تا ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ با مراجعه به وب سایت دانشگاه به نشانی (www.ubonab.ac.ir) نسبت به ثبت نام برای مرحله دوم (مصاحبه علمی و سنجش عملی و بررسی سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری) و ارسال فرم ۱ به همراه آپلود مدارک مورد نیاز اقدام نمایند.مصاحبه دکتری دانشگاه بناب

بدیهی است داوطلبانی می‌توانند جهت ارزیابی تخصصی در هر کد رشته محل به دانشگاه درخواست ارائه نمایند که با توجه به کارنامه مذکور دارای حد نصاب در آن کدرشته محل می‌باشند.

برنامه زمانی مصاحبه دکتری دانشگاه بناب ۱۴۰۰

آزمون مرحله دوم (مصاحبه علمی و سنجش) از دو بخش آزمون شفاهی و مصاحبه تخصصی به صورت الکترونیکی تشکیل شده است. عدم حضور در هر کدام از مراحل ارزیابی شفاهی و مصاحبه تخصصی به منزله انصراف داوطلب از درخواست پذیرش در این دانشگاه است.

زمان اجرای مرحله دوم (مصاحبه علمی و سنجش عملی) آزمون ورودی دوره دکتری سال ۱۴۰۰ این دانشگاه در کلیه رشته‌گرایش‌ها طبق برنامه زمانی اعلامی از طرف سازمان سنجش خواهد بود (از ۱ خرداد تا ۲۰ تیر ۱۴۰۰).

تاریخ مصاحبه مجازی-آنلاین رشته ریاضی محض-هندسه، چهارشنبه و پنجشنبه ۱۹ و ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ و رشته فوتونیک، یکشنبه و دوشنبه ۲۳ و ۲۴  خرداد ۱۴۰۰ از ساعت ۹ الی ۱۶ خواهد بود.

آدرس الکترونیکی برای آپلود مدارک www.ubonab.ac.ir/phd-registration.html و لینک ورود به جلسه الکترونیکی مصاحبه از طریق Adobe connect  برای هر داوطلب متعاقباً در وبسایت دانشگاه بناب اعلام خواهد شد.

مدارک مورد نیاز دکتری دانشگاه بناب

– تکمیل فرم شماره ۱.
– اصل شناسنامه و کارت ملی و تصویری از تمامی صفحات شناسنامه و کارت ملی.
– تصویر کارنامه آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۴۰۰.
– اصل مدرک و ریزنمرات هر دو مقطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد

تبصره ۱- آن دسته از داوطلبان که فارغ التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می باشند علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته می‌بایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.
تبصره ۲- آن دسته از دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ در مقاطع کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای فارغ التحصیل خواهند شد، می‌بایست اصل گواهی تایید شده توسط دانشگاه محل تحصیل مربوط به معدل واحدهای گذرانده تا تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ را همراه داشته و ارائه نمایند.

– فایل چکیده و صفحه ارزیابی پایان‌نامه دوره کارشناسی ارشد (برای داوطلبانی که از پایان‌نامه خود دفاع ننموده اند ارائه فرم پیشنهاد پایان‌نامه الزامی است و در هنگام مصاحبه فایل کامل پایان نامه جهت بررسی داوران ارائه شود).
-و سایر مدارک مندرج در فرم ۱ (فایل مقالات، کتاب، داوری، مدرک زبان و …).
-اصل فیش بانکی به مبلغ ۸۰۰/۰۰۰ ریال بابت هزینه مصاحبه به شماره حساب ۴۰۰۱۰۹۲۷۰۳۰۲۱۲۷۷ و شماره شبا IR۶۳۰۱۰۰۰۰۴۰۰۱۰۹۲۷۰۳۰۲۱۲۷۷ و شناسه ۳۴۴۰۹۲۷۵۴۱۱۶۰۰۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۰۰۹ به نام حساب تمرکز وجوه درآمد اختصاصی دانشگاه بناب نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران.
اصل حکم کارگزینی برای داوطلبان حائز شرایط سهمیه مربیان رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری.

این دانشگاه فقط آزمون مصاحبه تخصصی به صورت مجازی و ارزیابی تحصیلی خواهد داشت لطفاً تمامی مدارک آموزشی و پژوهشی خود را آپلود نمائید.

برای دانشجویان دکتری تخصصی که جزء ۱۰% برتر پذیرفته شدگان آزمون دکتری باشند برای هر نیمسال مبلغ ۱۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال (معادل یک میلیون تومان) در سنوات مجاز (حداکثر ۸ نیمسال) پرداخت خواهد شد.

تذکر مهم: کلیه داوطلبانی که مرحله بررسی سوابق علمی و ارزیابی تخصصی را با موفقیت به اتمام برسانند و در ردیف پذیرفته‌شدگان دانشگاه قرار گیرند، توجه داشته باشند که پذیرش آنها بصورت مشروط بوده و پذیرش نهایی و قطعی منوط به تایید صلاحیت عمومی آنها از سوی دبیرخانه گزینش دانشجو خواهد بود.

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه بناب کی است؟

همه جزئیات لازم درخصوص مصاحبه دکتری 1400 دانشگاه بناب در متن این مطلب آورده شده است.

فرم صلاحیت عمومی دکتری چیست؟

همه داوطلبانی که تمایل به شرکت در مصاحبه دکترا 1400 سراسری و قبولی در این مقطع تحصیلی دارند، لازم است نسبت به تکمیل فرم صلاحیت عمومی در سایت سازمان سنجش اقدام کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص فرم صلاحیت عمومی دکتری کلیک کنید.

چگونه از زمان بندی و سایر جزئیات مصاحبه دکترا دیگر دانشگاه‎ها مطلع شوم؟

پی اچ دی تست به صورت روزانه اطلاعیه‌های مصاحبه دکتری دانشگاه‌ها را درج می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه مصاحبه دکتری مراجعه نمایید.