برگزاری مصاحبه دکتری 1400 دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان از دوم خرداد آغاز خواهد شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه علوم کشاورزی خوزستان

به گزارش پی اچ دی تست، داوطلبان گرامی مدارک مورد نیاز زیر را در رایانامه معرفی شده برای هر رشته از روز چهار شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ لغایت روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ فقط برای گرایش های رشته های علوم دامی بارگذاری نمایند.

لازم به ذکر است بازه زمانی بارگذاری مدارک مورد نیاز برای سایر رشته ها متعاقبا اعلام خواهد شد.

عدم بارگذاری مدارک مورد نیاز در مهلت مقرر به منزله انصراف از ثبت نام و انجام مصاحبه تلقی می شود.

مدارک موردنیاز مصاحبه دکتری

١- واریز مبلغ ۱/۰۰۰/۰۰۰ ریال (معادل صد هزار تومان ) هزینه انجام مصاحبه و اسکن فیش واریزیمصاحبه دکتری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان

– در صورت معرفی داوطلب در چند کد رشته وانجام چند نوبت مصاحبه ، لازم است به تعداد کدرشته های معرفی شده ، فیش ارسال نماید. چنانچه برای چند کد رشته فقط یک جلسه مصاحبه تعیین شده باشد نیاز به واریز وجه اضافی نمی باشد.

۲- کارنامه اعلام نتیجه علمی داوطلب

۳- تمام صفحات شناسنامه

۴- پشت و رو کارت ملی هوشمند

۵- اصل گواهی مبنی بر این که عضو هیأت علمی رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی تابعه وزرات علوم تحقیقات و فناوری بوده که به تایید مقام مسؤل نیز رسیده باشد برای آن دسته از معرفی شدگانی که از امتیاز مربی در این آزمون استفاده نموده اند و ارائه موافقت کتبی بالاترین مقام مسئول دستگاه برای ادامه تحصیل

۶- مدرک یا گواهی موقت کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) با کارنامه ریز نمرات معرفی شدگانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای بوده و حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ دانش آموخته می شوند، لازم است اصل گواهی تایید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک مطابق فرم مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون یاد شده و فرم مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی را ارائه نمایند. همچنین معدل مندرج در آن گواهی باید با معدل اعلامی به سازمان سنجش یکسان باشد.

۷- گواهی کارشناسی (لیسانس) با کارنامه ریز نمرات آن دسته از معرفی شدگانی که دانش آموخته دوره کارشناسی ناپیوسته می باشند، علاوه بر اصل مدرک کارشناسی می بایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.

۸- عکس ۳ در ۴
۹- ارائه مدرک دال بر داشتن نمره قبولی در یکی از آزمون زبان انگلیسی آیلتس (۵/۵)، تافل (نمره ۴۶۰)، تولیمو (نمره ۴۶۰)، ام اس آرتی (نمره ۵۰) یا آزمون بسندگی زبان (نمره ۵۰) از دانشگاه جامع کشور که پیش از ۲ سال از تاریخ اخذ آن نگذشته باشد.

همچنین داوطلبان فاقد مدرک زبان می بایستی در صورت پذیرفته شدن مطابق با شیوه نامه های اجرایی دوره دکتری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان نسبت به ارائه نمره زبان اقدام نمایند.

۱۰- ارائه مدرک دال بر رعایت مقررات نظام وظیفه

تاریخ برگزاری آزمون مصاحبه دکتری

ارزیابی تخصصی مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی به صورت مجازی می باشد.

داوطلبان هر رشته تحصیلی پس از بار گذاری مدارک مورد نیاز مطابق جدول زیر در این مرحله شرکت نمایند.

انجام مصاحبه برای داوطلبان مطابق برنامه زمانی اجرا می شود و عدم شرکت داوطلبان در بازه اعلام شده به منزله انصراف تلقی شده و برگزاری مصاحبه مجدد امکان پذیر نمی باشد.