اطلاعیه دانشگاه هنر اصفهان درخصوص مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۴۰۰ منتشر شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، مصاحبه دکتری ۱۴۰۰ دانشگاه هنر اصفهان به صورت مجازی (الکترونیکی) برگزار خواهد شد.

از این رو لازم است داوطلبان گرامی تجهیزات لازم شامل کامپیوتر (مجهز به میکروفن، بلندگو، دوربین و …) و اینترنت مناسب را برای این منظور فراهم نمایند. اطلاعات درخصوص زمان‌بندی مصاحبه متعاقبا از طریق سایت دانشگاه اعلام خواهد شد.

مرحله دوم آزمون شامل سوابق آموزشی، پژوهشی، فناوری و همچنین مصاحبه علمی و سنجش عملی است.

ثبت نام مصاحبه دکتری 1400 دانشگاه هنر اصفهان

ضرورت دارد متقاضیان از تاریخ ۱۴۰۰/۳/۱ تا تاریخ ۱۴۰۰/۳/۱۴ تصویر مدارک و مستندات اعلام شده را از طریق سامانه گلستان به نشانی https://edu.aui.ac.ir (لینک متقاضی شرکت در آزمون) و ارسال مدارک فوق با فرمت jpg و حجم کمتر از ۲۵۶کیلوبایت (کیفیت مناسب) و یا pdf از طریق سامانه، جهت بررسی ارسال نمایند.

مصاحبه دکتری دانشگاه هنر اصفهانلازم به ذکر است پذیرش مستندات صرفا در بازه زمانی اعلام شده امکان‌پذیر می‌باشد و عدم ارسال مستندات به منزله انصراف از مصاحبه این دانشگاه خواهد بود. مدارک و مستندات می‌بایست به صورت رنگی اسکن و با فرمت تعیین شده در سامانه بارگذاری گردد. علاوه بر این، لازم است فایل مربوط به مقالات و مستندات پژوهشی مورد نیاز نیز با فرمت pdf ارسال شود.

لازم است داوطلبان گرامی کلیه مدارک ارسالی از طریق سامانه را در دسترس داشته باشند تا در صورت نیاز در زمان مصاحبه امکان ارائه و به اشتراک‌گذاری آن‌ها به صورت برخط (آنلاین) وجود داشته باشد. پیامدهای ناشی از هرگونه مغایرت در ارایه مستندات، برعهده داوطلب می‌باشد.

مدارک لازم مصاحبه دکتری

۱- فرم تکمیل شده شماره ۱ (فایل پیوست در سامانه گلستان)

۲- تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی (دو رو)

۳- تصویر کارنامه مرحله اول آزمون دکتری سال ۱۴۰۰

۴- مقالات منتشر شده در نشریات و یا در صورت پذیرش، نامه پذیرش مقاله به همراه مقاله ارسالی برای نشریه

۵- مقالات ارائه شده در همایش‌های معتبر ملی و بین المللی همراه با گواهی شرکت

۶- تصویر جلد کتاب و صفحه اطلاعات انتشار کتاب به همراه فایل کل کتاب در حجم کم به صورتی که قابل قرائت باشد.

۷- در خصوص طرح‌های پژوهشی، ارائه قرارداد، رونوشت طرح اتمام یافته و گواهی خاتمه طرح پژوهشی به همراه گزارش مربوطه در حجم کم و قابل قرائت، الزامی است.

۸- مدرک احراز توانایی در به کارگیری زبان خارجی (در صورت دارا بودن مدرک ملی یا بین المللی)

۹- مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد به همراه ریزنمرات (کارنامه) هر دو مقطع

  •  داوطلبان مرد در صورت نداشتن مدرک کارشناسی، می‌توانند نامه اعلام اتمام تحصیل دوره کارشناسی به سازمان نظام وظیفه را ارائه نمایند.

  • برای دانشجویان شاغل به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، فرم مخصوص معدل و تعداد واحدهای گذرانده دانشجویان سال آخر دوره‌های کارشناسی ارشد (فرم تکمیل شده موجود در صفحه ۱۷۵دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون ورودی دوره دکتری سال ۱۴۰۰سازمان سنجش آموزش کشور)

۱۰- چکیده پایان نامه‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد به همراه فایل پایان نامه در حجم کم و قابل قرائت (یا حکم تصویب پروپوزال برای دانشجویان سال آخر)

  •  در بالای متن چکیده پایان نامه‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد، عنوان پایان نامه نیز ذکر شود.

۱۱- خلاصه طرحنامه پیشنهادی رساله دکتری (حداکثر در چهار صفحه)

۱۲- سوابق آموزشی و پژوهشی به صورت طبقه‌بندی شده همراه با مستندات لازم (رزومه علمی)

۱۳- گواهی برگزیدگی در جشنواره‌های معتبر ملی و بین المللی و المپیادهای علمی- دانشجویی کشوری

۱۴- گواهی ثبت اختراع ثبت شده مورد تأیید سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران

۱۵- اصل حکم کارگزینی برای داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه مربیان رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری همراه با نامه موافقت ریاست دانشگاه محل خدمت جهت ادامه تحصیل. ارایه نامه ریاست دانشگاه مبنی بر موافقت با ادامه تحصیل اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی، الزامی است.

۱۶- گواهی معتبر مبنی بر داشتن شرایط استفاده از سهمیه قبول شده (ویژه رزمندگان و ایثارگران)

۱۷- پرداخت الکترونیکی هزینه مصاحبه به مبلغ ۱.۷۵۰.۰۰۰ ریال (یکصد و هفتاد و پنج هزار تومان) به حساب دانشگاه هنر اصفهان از طریق پرداخت الکترونیکی سامانه گلستان

نکته مهم: مبلغ پرداخت شده جهت ثبت نام غیرقابل استرداد است.

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه هنر اصفهان کی است؟

همه جزئیات لازم درخصوص مصاحبه دکتری 1400 دانشگاه هنر اصفهان در متن این مطلب آورده شده است.

فرم صلاحیت عمومی دکتری چیست؟

همه داوطلبانی که تمایل به شرکت در مصاحبه دکترا 1400 سراسری و قبولی در این مقطع تحصیلی دارند، لازم است نسبت به تکمیل فرم صلاحیت عمومی در سایت سازمان سنجش اقدام کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص فرم صلاحیت عمومی دکتری کلیک کنید.

چگونه از زمان بندی و سایر جزئیات مصاحبه دکترا دیگر دانشگاه‌ها مطلع شوم؟

پی اچ دی تست به صورت روزانه اطلاعیه‌های مصاحبه دکتری دانشگاه‌ها را درج می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه مصاحبه دکتری مراجعه نمایید.