اطلاعیه دانشگاه کردستان در خصوص مصاحبه آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی سال ۱۴۰۰ منتشر شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، مصاحبه دکتری این دانشگاه در تمامی رشته‌ها به صورت غیرحضوری و در دامنه اختصاصی دانشگاه کردستان (بر اساس جدول اعلام شده) برگزار خواهد شد.

زمان و نحوه ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه کردستان

از روز شنبه اول خرداد تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه پنجم خرداد ماه ۱۴۰۰ جهت ثبت نام و بارگذاری مدارک در سامانه ثبت نام دانشگاه https://payment.uok.ac.ir در نظر گرفته شده است.

با توجه به این که زمان شروع مصاحبه‌ها از روز شنبه هشتم خرداد ماه خواهد بود، لازم است داوطلبان عزیز حتماً در بازه زمانی ذکر شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند در غیر این صورت امکان ارسال اسامی به دانشکده‌ها در موعد مقرر میسر نخواهد بود.

توصیه می‌شود از مرورگرهای Internet Explorer و یا Firefox برای این منظور استفاده شود. فایل تصویری راهنمای استفاده از سامانه نیز در دسترس می‌باشد.

هزینه شرکت در مصاحبه دکتری

هزینه شرکت در مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه کردستان مبلغ یک میلیون ریال (۱۰۰۰۰۰۰ ریال) می‌باشد که پس از ورود به سامانه ثبت نام از طریق درگاه الکترونیک قابل پرداخت است.مصاحبه دکتری دانشگاه کردستان

مدارک لازم جهت ثبت نام مصاحبه و ارائه به دانشگاه

۱- مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) یا کارنامه ریز نمرات.

تبصره- متقاضیانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسیارشد و یا دکتری حرفه ای می‌باشند لازم است حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۶/۳۱ فارغ التحصیل شوند (گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک مطابق فرم مندرج در صفحه ۷۰ دفترچه راهنمای شرکت در آزمون مذکور و یا فرم مندرج در صفحه ۱۷۵ دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی.)

۲- مدرک کارشناسی (لیسانس) یا کارنامه ریز نمرات.

تبصره ۱- آن دسته از متقاضیانی که فارغالتحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می باشند علاوه بر مدرک کارشناسی ناپیوسته میبایست مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.

تبصره  ۲- کسانی که به دلائلی قادر به ارائه اصل مدرک یا مدارک مندرج در بندهای ۱ و ۲ فوق نمی باشند، لازم است گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک را به همراه داشته باشند.

۳- شناسنامه و یا کارت ملی برای تطبیق مشخصات شناسنامه ای معرفی شده با مشخصات اطلاعات ارسالی از سوی این سازمان.

۴- گواهی مبنی بر اینکه عضو هیات علمی «رسمی- قطعی» و یا «رسمی- آزمایشی» دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی بوده که به تأیید بالاترین مقام مسئول نیز رسیده باشد، برای آن دسته از افرادی که از امتیاز مربی در این آزمون استفاده نمودهاند. لازم به تاکید است مربیان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی می‌بایست واجد شرایط مطابق توضیحات صفحه ۱۰ دفترچه راهنمای انتخاب رشته باشند.

تبصره: مربیان دانشگاه آزاد اسلامی تنها با معرفی نامه صادره از سوی مرکز جذب و امور هیات علمی این دانشگاه امکان بهره مندی از این سهیمه را دارا می‌باشند.

۵- تمامی مستندات مربوط به سوابق علمی، آموزشی، پژوهشی و تحقیقاتی.

نکات مهم:

۱- به هیچ درخواستی خارج از موارد ثبت شده در سامانه الکترونیکی ترتیب اثر داده نخواهد شد. لذا داوطلبان ضرورتاً از طریق سامانه اعلام شده برای ثبت درخواست و آپلود مدارک اقدام نمایند.

۲- برگزاری مرحله دوم (ارزیابی تخصصی) این دانشگاه صرفاً از طریق مصاحبه مجازی و شامل بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی و مصاحبه علمی خواهد بود.

۳- پذیرفته شدگان این دانشگاه به صورت تمام وقت در دوره دکتری مشغول به تحصیل بوده، مشمول کلیه مقررات آموزشی و انضباطی دانشگاه خواهند بود. پذیرفته شدگانی که در استخدام دستگاه های دولتی هستند باید برای ثبتنام (شروع به تحصیل) مدارک لازم مبنی بر موافقت با تحصیل تمام وقت یا مأموریت تحصیلی را ارائه نمایند.

۴- چنانچه در هر مرحله از ثبت نام و یا اشتغال به تحصیل مشخص شود که داوطلب دارای هر یک از شرایط ورود به دوره دکتری نبوده است، بلافاصله از ثبت نام و ادامه تحصیل وی جلوگیری به عمل آمده و مطابق مقررات با ایشان برخورد خواهد شد.

زمان بندی مصاحبه دکتری دانشگاه کردستان

در جدول زیر برنامه زمانبندی مصاحبه به تفکیک رشته-گرایش‌های مختلف دانشگاه ارائه شده است.

مصاحبه از ساعت ۸ تا ۱