جزئیات ثبت نام جهت شرکت در مصاحبه آزمون دکتری سال 1400 پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران اعلام شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

ثبت نام مصاحبه دکتری 1400

به گزارش پی اچ دی تست، پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران از داوطلبان مجاز دوره دکتری برای شرکت در مصاحبه علمی آزمون دکتری Ph.D (نیمه متمرکز) سال ۱۴۰۰ که به صورت غیرحضوری برگزار خواهد شد، دعوت به عمل می‌آورد.

داوطلبان موظفند اسکن مدارک خواسته شده را حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ به ایمیل Edu@ippi.ac.ir ارسال نمایند.مصاحبه دکتری پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران

** بدیهی است‌عدم ارسال مدارک تا تاریخ قید شده به منزله انصراف متقاضی تلقی می‌شود.

** مصاحبه به صورت برخط (آنلاین) برگزار می‌گردد. تاریخ برگزاری و نحوه‌ی انجام مصاحبه در روزهای آتی متعاقباً اعلام می‌شود.

** تصویر مدارک ارسالی باید با فرمت jpg و با حجم کمتر ۵۰۰کیلو بایت و بیشتر از ۱۰۰ کیلو بایت باشد. کلیه مدارک دسته‌بندی شده و در پوشه‌های جداگانه به صورت فایل فشرده (زیپ) ارسال شود.

مدارک مصاحبه دکتری

مدارک مورد نیاز که می‌بایست معرفی شدگان برای انجام مراحل مصاحبه ارسال نمایند به شرح ذیل است.

۱- تصویر مدرک کارشناسی‌ارشد و کارنامه کامل تحصیلی

تبصره: معرفی شدگانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی ارشد یا دکترای حرفه‌ای هستند، می‌بایست حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ فارغ التحصیل شوند (اصل گواهی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک مطابق فرم مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام و شرکت در آزمون و یا دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی)

۲- تصویر مدرک کارشناسی و کارنامه کامل تحصیلی

تبصره ۱: آن‌دسته از معرفی‌شدگانی که فارغ‌التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می‌باشند علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته، می‌بایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.

تبصره ۲: معرفی شدگانی که به دلائلی قادر به ارائه اصل مدرک یا مدارک مندرج در بندهای ۱ و ۲ فوق نیستند، لازم است اصل گواهی فارغ‌التحصیلی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک را به همراه داشته باشند.

۳- تصویر شناسنامه و کارت ملی

۴- مدرکی که وضعیت نظام وظیفه معرفی شده را با توجه به بند «مقررات وظیفه عمومی» مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون مذکور (برای برادران) را مشخص نماید.

۵- اصل گواهی مبنی بر اینکه عضو هیات علمی رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی وزارت علوم، تحقیقات فناوری بوده که به تایید بالاترین مقام مسئول نیز رسیده باشد. (برای آن دسته از معرفی شدگانی که از امتیاز مربی در این آزمون استفاده نموده اند.)

۶- تصویر کارنامه آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۴۰۰

۷- کلیه مستندات مربوط به سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی و تحقیقاتی. (عناوین موارد فوق به طور دقیق در کاربرگ شماره ۱ وارد شود.)

۸- ارسال تصویر فیش واریزی به مبلغ ۱.۰۰۰.۰۰۰ ریال (معادل یکصد هزار تومان) به شماره حساب پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران

۹- داوطلبانی که برای مصاحبه به چند کد رشته محل معرفی شده‌اند، می‌بایست بدون توجه به تعداد کد رشته‌ها، فقط یک مبلغ را واریز نمایند.

۱۰- تصویرکاربرگ تکمیل شده مشخصات فردی داوطلب که ضمیمه این اطلاعیه است و جاگذاری تصویر عکس متقاضی در جای الصاق عکس. (کاربرگ شماره ۱)

– جزئیات و نحوه امتیازدهی برای سنجش مرحله دوم به شرح کاربرگ شماره ۲ است. 

۱۱- صورتجلسه دفاع از پایان‌نامه

۱۲- گواهی اخذ رتبه تحصیلی برتر در دوره کارشناسی ارشد و یا کارشناسی (در صورت وجود)

۱۳- ارائه حداقل دو توصیه نامه از اعضای هیات علمی مرتبط با دوره کارشناسی ارشد (اساتید راهنما و مشاور داوطلب) الزامیست.

۱۴- مقالات علمی- پژوهشی چاپ شده یا پذیرفته شده (داخلی و خارجی) (ثبت نام یا (Submit) مقاله مورد قبول نیست.)

۱۵- گواهی ثبت اختراع مورد تایید سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران

۱۶- برگزیدگان المپیادهای علمی