داوطلبان شرکت در مصاحبه آزمون دکتری ۱۴۰۰ دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان لازم است تا ۲۶ خردادماه نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

ثبت نام مصاحبه دکتری

به گزارش پی اچ دی تست، داوطلبان حاضر در جلسه آزمون که برای آن‌ها کارنامه مرحله اول (سنجش علمی) توسط سازمان سنجش آموزش کشور صادر شده است و نسبت به اتخاب رشته اقدام نموده‌اند در صورت دارا بودن حد نصاب مطابق کارنامه کد رشته محلهای انتخابی که بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور درج شده است می‌توانند بر اساس جدول شماره ۱ تا تاریخ ۱۴۰۰/۳/۲۶ با مراجعه به قسمت پذیرش دانشجویان دکتری سایت جامع دانشگاهی گلستان دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به آدرس http://golestan.kgut.ac.ir نسبت به ثبت نام برای ارزیابی تخصصی اقدام نمایند.

بدیهی است داوطلبانی می‌توانند جهت ارزیابی تخصصی در هر کد رشته محل به دانشگاه در خواست ارائه نمایند که با توجه به کارنامه مذکور دارای حد نصاب در آن کد رشته محل باشند.

برنامه زمانی مصاحبه دکتری

نحوه توزیع امتیازهای پذیرش دکتری داوطلبان و ضریب تأثیر هر کدام از موارد که به تائید شورای آموزشی موسسه رسیده است به شرح زیر و مطابق فرم شماره ۲ خواهد بود.

۱) سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری با حداکثر ۲۰ امتیاز

۲) مصاحبه علمی و سنجش عملی با حداکثر ۳۰ امتیاز 

** برای کلیه پذیرفته شدگان نهایی، ارائه مدرک معتبر زبان با حداقل نمره مصوب دانشگاه قبل از امتحان جامع الزامی است.

نحوه ثبت نام مصاحبه دکترا

داوطلبان لازم است نسبت به ثبت نام الکترونیکی از طریق سامانه جامع دانشگاهی گلستان (/ http://golestan.kgut.ac.ir، قسمت پذیرش دانشجوی دکتری نیمه متمرکز سال ۱۴۰۰) اقدام نموده و پس از تکمیل فرم مشخصات اولیه و ثبت موقت مشخصات داو طلب نام کاربری و رمز عبور تعیین شده را دریافت نموده و مجددا از قسمت ورود به سیستم با نام کاربری و رمز عبور دریافتی وارد سایت گلستان شده و مدارک موردنیاز به شرح زیر را به فرمت مناسب تهیه و در سامانه مذکور در محل‌های مناسب بارگذاری نمایند.

مدارک موردنیاز مصاحبه دکتری

۱- اسکن مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد که معدل در آن قید شده باشد.

تبصره ۱- معرفی شدگانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی ارشد می‌باشند و حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۶/۳۰ فارغ التحصیل خواهند شد بایستی اصل گواهی تائید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل تحصیل مطابق فرم ضمیمه مندرج در صفحه ۷۰دفترچه شماره ۱ راهنمای شرکت در آزمون (یا صفحه ۱۷۵ دفترچه شماره ۲ انتخاب رشته) مذکور را ارائه نماید.

تبصره ۲- معرفی شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک یا مدارک مندرج در بند ۱ نمی‌باشند لازم است گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک را ارائه نماید.

تبصره ۳: معرفی شدگانی که در دو مقطع کاردانی و کارشناسی دانش آموخته شده‌اند لازم مدرک دانش آموختگی و یا گواهی فارغ التحصیلی هر دو مقطع را ارائه نمایند.

۲- اسکن شناسنامه و کارت ملی

۳- اسکن کارت نظام وظیفه: مدرکی که وضعیت نظام وظیفه معرفی شده را با توجه به بند مقررات وظیفه عمومی مندرج در صفحه سوم دفترچه شماره ۱ راهنمای شرکت در آزمون مذکور را مشخص نماید.

۴- برای آن دسته از معرفی شدگانی که از امتیاز مربی در این آزمون استفاده نموده اند، ارائه اسکن گواهی مبنی بر اینکه عضو هیئت علمی رسمی قطعی یا رسمی آزمایشی بوده که به تأیید بالاترین مقام مسئول نیز رسیده باشد. 

۵- ارائه اسکن مدرکی که نشان دهنده وضعیت استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران باشد، برای آن دسته از داوطلبانی که از این سهمیه‌ها استفاده نموده‌اند الزامی است.

۶- پرداخت هزینه ثبت نام و بررسی مدارک به مبلغ یک میلیون ریال، (۱۰۰۰۰۰۰ ریال) که لازم است به صورت الکترونیکی نسبت به پرداخت آن از طریق سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) اقدام شود.

۷- کلیه سوابق آموزشی بر اساس دفترچه راهنمای آزمون جهت استفاده از امتیازات مربوطه

۸- کلیه سوابق پژوهشی بر اساس دفترچه راهنمای آزمون جهت استفاده از امتیازات مربوطه

۹- دانلود و اسکن و تکمیل فرم‌های مربوطه (موجود در قسمت فرم‌ها و مدارک موردنیاز)

۱۰- اسکن کارنامه آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۴۰۰

۱۱- توصیه نامه از اساتید راهنمای پایان نامه کارشناسی ارشد

نحوه برگزاری مصاحبه

مصاحبه به صورت غیر حضوری در سامانه LMS دانشگاه با ادرس  http://lms.kgut.ac.ir صورت می‌پذیرد.

خواهشمند است پیش از روز مصاحبه با مراجعه به آدرس بالا فایل‌های راهنمای مربوط به استفاده از سامانه را به دقت مطالعه فرموده و به صورت آزمایشی از آن استفاده نمایید. (نام کاربری و رمز عبور برای هر داوطلب به جهت ورود به سامانه LMS کد ملی شخص داوطلب می‌باشد).

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان کی است؟

همه جزئیات لازم درخصوص مصاحبه دکتری 1400 دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان در متن این مطلب آورده شده است.

فرم صلاحیت عمومی دکتری چیست؟

همه داوطلبانی که تمایل به شرکت در مصاحبه دکترا 1400 سراسری و قبولی در این مقطع تحصیلی دارند، لازم است نسبت به تکمیل فرم صلاحیت عمومی در سایت سازمان سنجش اقدام کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص فرم صلاحیت عمومی دکتری کلیک کنید.

چگونه از زمان بندی و سایر جزئیات مصاحبه دکترا دیگر دانشگاه‎ها مطلع شوم؟

پی اچ دی تست به صورت روزانه اطلاعیه‌های مصاحبه دکتری دانشگاه‌ها را درج می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه مصاحبه دکتری مراجعه نمایید.