جزئیات برگزاری مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال 1400 دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اعلام این دانشگاه، داوطلبان برای ثبت نام و شرکت در مرحله دوم (بررسی سوابق آموزشی، پژوهشی و مصاحبه علمی) آزمون نیمه متمرکز دوره های دکتری دانشگاه تربیت مدرس ضروری است با اطلاع کامل از شرایط و ضوابط دانشگاه، نسبت به تهیه و آماده‌سازی مدارک لازم اقدام کنند. سپس در قالب جدول زمان بندی، نسبت به ثبت نام الکترونیکی، بارگذاری مدارک و دریافت گواهی انجام ثبت نام اقدام نمایند.

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه تربیت مدرس ۱۴۰۰

مرحله دوم آزمون دکتری ۱۴۰۰ به صورت غیرحضوری انجام خواهد شد که لازم است داوطلبان آمادگی و برنامه ریزی کامل برای شرکت در جلسات غیرحضوری (مجازی) مصاحبه، در بازه زمانی ۱۷ الی ۳۱ خردادماه سال ۱۴۰۰ را فراهم نمایند. جزئیات زمانی (ترتیب الفبایی تماس با داوطلب) و نحوه برگزاری (آدرس فضای مجازی) ۱۱خردادماه منتشر خواهد شد.

لازم است داوطلبان بر اساس جدول زمانی که در اطلاعیه شماره ۳ اعلام خواهد شد، نسبت به برقراری ارتباط آزمایشی با مسئولین مربوط دانشکده‌ها اقدام نموده و از امکان ورود خود در روز برگزاری مصاحبه علمی اطمینان حاصل نمایند.

مصاحبه دکتری دانشگاه تربیت مدرسهمچنین توصیه میشود داوطلبان در روز مصاحبه حتما امکانات مورد نیاز تماس مجازی (شامل سیستم رایانه ای دارای دوربین، اسپیکر و میکروفون قوی) و خط اینترنتی پرسرعت در اختیار داشته باشند.

تاکید می‌شود داوطلب کلیه مدارک شناسایی (کارت ملی و شناسنامه) و نسخه کامل کلیه مدارک و سوابق آموزشی و پژوهشی بارگذاری شده در سیستم جامع دانشگاهی (گلستان) را در روز برگزاری مصاحبه در دسترس خود داشته باشد تا در صورت درخواست هیات مصاحبه کننده به ایمیل ایشان ارسال نمایند.

تذکرات مهم:

۱- در رشته‌هایی که از نرم‌افزار Skype استفاده خواهد شد، لازم است داوطلبان ضمن نصب نرم‌افزار مذکور، اکانت خود را به ایمیل اعلامی در جداول، ارسال نمایند. 

۲- در رشته‌هایی که از BigBlueButton استفاده خواهد شد، نیاز به نرم‌افزار خاصی نیست و فقط با آدرس (link) و کد دسترسی اعلام شده در جداول می‌توانید وارد محیط آن شوید. 

۳- برای اتصال به BigBlueButton می‌توانید از لپ تاپ و یا دستگاه تلفن همراه هوشمند استفاده کنید. لازم است دو مرورگر Mozila firefox و Chrome را بر روی دستگاه تلفن همراه یا لپ تاپ خود نصب کنید تا در صورت بروز مشکل در یکی از مرورگرها از مرورگر دیگر استفاده نمایید. این سامانه با مرورگرهای Internet Expolrer و همچنین Microsoft Edge کار نمی‌کند.

۴- قبل از ورود به جلسه مصاحبه از اتصال و صحت عملکرد میکروفن، هدفون و دوربین دستگاه خود مطمئن شوید.

۵- قبل از شروع جلسه مصاحبه از خاموش بودن فیلترشکن مطمئن شوید.

۶- راس ساعت مقرر آماده ورود به سامانه باشید تا با اجازه مدیر گروه وارد و مصاحبه شما شروع شود.

۷- این زمانبندی تقریبی می‌باشد و هرگونه تماسی که از سمت مدیران محترم گروه آموزشی مربوط با شما گرفته شود به این اطلاعیه ارجحیت دارد.

۸- داوطلبانی که مراحل ثبت نام اولیه را انجام داده‌اند (تکمیل فرم مشخصات اولیه و واریز وجه) و موفق به بارگذاری کامل مدارک نشده‌اند، از زمان انتشار این اطلاعیه تا روز مصاحبه فرصت دارند مدارک خود را به پست الکترونیکی مدیران محترم گروه‌های آموزشی (یا جانشین ایشان) ارسال نمایند.

جدول زمانبندی مصاحبه به تفکیک دانشکده ها
حقوق
علوم انسانی
علوم پایه
علوم ریاضی
علوم زیستی
علوم و فناوری های بین رشته ای
فنی و مهندسی