اطلاعیه دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در خصوص جزئیات مصاحبه آزمون نیمه متمرکز دکتری سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ منتشر شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، داوطلبانی که در مرحله اول آزمون دکتری شرکت نموده و از طریق سازمان سنجش جهت شرکت در مصاحبه علمی، سنجش عملی، بررسی سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری به این دانشگاه معرفی شده اند، لازم است بر اساس برنامه زمانی اعلام شده در این اطلاعیه، در مصاحبه علمی به صورت الکترونیکی برخط شرکت نمایند.

معیارهای سنجش و پذیرش دانشجو برای ورود به دوره دکتری ناپیوسته آموزشی – پژوهشی به شرح زیر است:

۱) امتیاز آزمون متمرکز مرحله اول (۵۰ درصد) توسط سازمان سنجش

۲) امتیاز سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری (۲۰ درصد) توسط دانشگاه

۳) مصاحبه علمی و سنجش عملی (۳۰ درصد) توسط دانشگاه

پس از انجام مصاحبه، مجموع امتیازات بندهای ۲ و ۳ این اطلاعیه به عنوان امتیاز مرحله دوم آزمون دکتری توسط دانشگاه تعیین و به سازمان سنجش اعلام می‌گردد. محاسبه نمره نهایی داوطلبان و اعلام اسامی قبول شدگان نهایی براساس مقررات و با رعایت حدنصاب های تعیین شده برای مرحله دوم آزمون توسط سازمان سنجش انجام و اعلام خواهد شد.

مصاحبه دکتری دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

مدارک مصاحبه دکتری دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

مراحل برگزاری مصاحبه علمی آزمون دکتری به صورت غیرحضوری به شرح زیر خواهد بود:

بارگذاری مدارک لازم در سامانه

داوطلبان پس از ورود به سامانه ارسال مدارک دانشگاه به آدرس، http://madarek.azaruniv.ac.ir بایستی مدارک زیر را در سامانه بارگذاری نمایند.

۱) تصویر پرسنلی ۳*۴ داوطلب

۲) فرم تکمیل شده‌ی مشخصات داوطلب (فرم شماره‌ی ۱)

۳) تصویر صفحه اول شناسنامه و کارت ملی برای تطبیق مشخصات داوطلب با اطلاعات ارسالی از سازمان سنجش

۴) تصویر کارنامه‌ی مرحله اول آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۴۰۰

۵) تصویر مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس)

تبصره: معرفی شدگانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی ارشد و یا دکترای حرفهای بوده و حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۶/۳۱ فارغ التحصیل می‌شوند، لازم است تصویر گواهی تأییدشده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل تحصیل خود در خصوص تعداد واحدهای گذرانده و معدل کل تا تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ را بارگذاری نمایند (مطابق فرم مندرج در صفحه‌ی ۱۷۵ دفترچه شمارهٔ: ۲ راهنمای انتخاب رشته آزمون ورودی مقطع دکتری سال ۱۴۰۰)

۶) تصویر مدرک کارشناسی (لیسانس).

تبصره ۱: آن دسته از معرفی شدگانی که فارغ التحصیل دوره‌ی کارشناسی ناپیوسته هستند، علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته می‌بایست تصویر مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.

تبصره ۲: معرفی شدگانی که بنا به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک یا مدارک تحصیلی خود نمی‌باشند، لازم است اصل گواهی تأییدشده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک را به جای مدرک فوق بارگذاری نمایند.

۱) تصویر پرسنلی ۳*۴ داوطلب

۲) فرم تکمیل شده‌ی مشخصات داوطلب (فرم شماره‌ی ۱)

۳) تصویر صفحه اول شناسنامه و کارت ملی برای تطبیق مشخصات داوطلب با اطلاعات ارسالی از سازمان سنجش

۴) تصویر کارنامه‌ مرحله اول آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۴۰۰

۵) تصویر مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس)

تبصره: معرفی شدگانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی ارشد و یا دکترای حرفهای بوده و حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۶/۳۱ فارغ التحصیل می‌شوند، لازم است تصویر گواهی تأییدشده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل تحصیل خود در خصوص تعداد واحدهای گذرانده و معدل کل تا تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ را بارگذاری نمایند (مطابق فرم مندرج در صفحه‌ی ۱۷۵دفترچه شمارهٔ: ۲ راهنمای انتخاب رشته آزمون ورودی مقطع دکتری سال ۱۴۰۰)

۶) تصویر مدرک کارشناسی (لیسانس).

تبصره ۱: آن